Меню & пошук

Використання емоджі підвищує ефективність командної роботи – науковці

Використання емоджі підвищує ефективність командної роботи – науковці

Вони формують корпоративну культуру


[ads-pc-2]

Експерти компаній з корпоративного управління стверджують: емоджі допомагають налагодити комунікацію між співробітниками. Смайлики, наліпки, анімовані гіфки вносять лаконізм у розмову та допомагають сформувати унікальну корпоративну культуру, пише The Wall Street Journal.

Емоджі сприяють кращому вливанню в колектив нових співробітників та вносять ясність у розмову – стверджують спеціалісти компанії з корпоративного програмного забезпечення CircleCI.

Наприклад, Марек Новак, інженер CircleCI, завжди на початку важливих постів у груповій переписці ставить плюшевого ведмедика. Якщо він забуде про цей символ, співробітники можуть пропустити повідомлення, сприйнявши його як не надто важливе.

Розробці смайликів велику увагу приділяють творці месенджера Slack, яким часто користуються для ділової переписки у великих компаніях. У Slack емоджі можуть створювати самі користувачі. Наразі доступно понад 26 мільйонів наліпок та символів. Часто для працівників це економить час – не потрібно писати розлогу відповідь.

Усі вищеописані тези підтвердили в дослідженні 2018-го науковці Гонконзького університету. Провівши понад 50 досліджень, вони дійшли висновку: правильне використання емоджі, смайлів та наклейок, особливо тих, що виражають позитивні емоції, сприяє як формуванню робочих стосунків, так і когнітивному розумінню. Вони допомагають користувачам краще висловлювати емоції, керувати взаємозв’язками, оперативніше реагувати та краще розуміти повідомлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: