Меню & пошук

Проект «Україна без сміття» тимчасово закрив усі сортувальні станції та змінив правила роботи

Проект «Україна без сміття» тимчасово закрив усі сортувальні станції та змінив правила роботи

Не справляються з обсягами відходів


[ads-pc-2]

Усі сортувальні станції громадської організації «Україна без сміття» тимчасово припиняють роботу. Волонтери не встигають сортувати, відвантажувати та вивозити весь обсяг відходів, що зібрався перед та під час травневих вихідних, йдеться на сторінці проекту.

Така ситуація сталася вперше. Це пов’язано насамперед із тим, що про проект дізнається все більше громадян. Водночас через це щодня суттєво зростає кількість відходів, які потрапляють на станції. Вивозити все більшу кількість сміття стає складніше. У проекту є лише один мікроавтобус. Тому сортувальні пункти закриють на час, поки все сміття не вивезуть.

«Ми почали буквально вигрібати роздільний збір за мільйонне місто, яке не надає нам ніякої допомоги: ми самостійно виплачуємо зарплати і податки, зі своєї кишені орендуємо приміщення станції і складу, проводимо ремонтні роботи, оплачуємо бензин, страхуємо і ремонтуємо машину, наймаємо додаткові машини для вивезення, закуповуємо щомісяця сотні мішків і біг-бегів», – повідомляють волонтери.

Після відновлення прийому відходів на сортування станції змінять графік роботи. Зокрема потрібно буде приїжджати не пізніше, ніж за 30 хвилин до закриття. Це 19:30 у будні дні та 15:30 у вихідні.

«Ці 30 хвилин потрібні для того, аби встигнути досортувати сміття. Тобто розкласти його в правильні контейнери. Якщо громадяни приїжджають за 5 хвилин до закриття, цю роботу понаднормово виконують консультанти. Останні в результаті стомлюються, вигорають, а інших волонтерів шукати стає щоразу складніше», – йдеться в повідомленні проекту.

Після поширення інформації про закриття станцій з очільницею проекту, Євгенією Аратовською, сконтактували представники міської ради столиці. Домовилися зустрітися в найближчі дні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: