Меню & пошук

Підлітковий секстинг пов’язаний з проблемами психічного здоров’я – дослідження

Підлітковий секстинг пов’язаний з проблемами психічного здоров’я – дослідження

Молоді особи частіше вживають наркотики та рідше використовують контрацепцію


[ads-pc-2]

Велике нове дослідження канадських науковців з Університету Калгарі виявило тривожні зв’язки між підлітковим секстингом і психічним здоров’ям. Молодь, яка вдається до секстингу, у порівнянні з тими, хто цього не робив, частіше має кілька сексуальних партнерів, відчуває тривогу і депресію, вживає наркотики, а також рідше користується контрацепцією. Результати дослідження науковці виклали на JAMA Pediatrics.

Секстинг – вид інтимного листування, коли користувачі надсилають одне одному оголені фото своїх статевих органів, частин тіла або себе в повний зріст.

Незважаючи на статистичні дані, науковці закликають враховувати контекст: чи була пара в стосунках, чи був флірт, чи пара вже займалася сексом. Ці аспекти зменшують зв’язок секстингу з психічними розладами, пише Mashble.

Також надсилання власних інтимних фото може бути пов’язане з гормонами, коли підлітки вдаються до ризикованих речей.

Однак батькам, вчителям і вихователям варто ознайомлювати дітей із цифровою безпекою та питаннями, що стосуються сексуального життя. Адже коли в старших підлітків секстинг більш осмислений, то в молодших може нести більше небезпеки.

У дослідженні взяли участь понад 41 000 учасників віком від 12 до 17 років. Попередні дослідження теж намагалися виявити цей зв’язок, однак їхні результати були змішаними. Натомість нова наукова робота дає переконливі докази того, що секстинг пов’язаний з ризикованою сексуальною поведінкою і різними проблемами психічного здоров’я. Та для того, щоб зрозуміти причини та наслідки, потрібно більше досліджень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: