Меню & пошук

Уперше в історії чоловік був чирлідером на Супербоулі

Уперше в історії чоловік був чирлідером на Супербоулі

Історія твориться на наших очах.


[ads-pc-2]

Американці Наполеон Джінніз та Квінтон Перон стали першими чоловіками-чирлідерами в історії Супербоулу. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

У ніч на понеділок за київським часом в Атланті (США) пройшла найпопулярніша спортивна подія року — фінал Національної футбольної ліги. Це був 53-й Супербоул, в якому зустрічалися Нью-Інгленд Петріотс та Лос-Анджелес Ремс, і вперше в складі чирлідерів однієї з команд були чоловіки.

Джінніс та Перон — чирлідери Лос-Анджелес Ремс, вони підтримували команду разом з іншими жінками-чирлідерками за межами поля.

По ходу сезону НФЛ Наполеон та Квінтон ще раніше в цьому сезоні встановили історичне досягнення, адже стали першими чоловіками-чирлідерами, які в принципі потрапили в групу підтримки команди з американського футболу. Паралельно з ними чирлідером клубу Нью-Орлеан Сейнтс став Хессе Хернандес.

Хоча ніякої заборони на присутність чоловіка в групі підтримки не було, лише цього сезону ситуація змінилася. Раніше в клубах НФЛ група підтримки складалася виключно з жінок. При цьому в університетських та шкільних командах уже досить тривалий час чоловіки також виступають в ролі чирлідерів.

Наполеон та Квінтон — професійні танцівники, які виконують однакові рухи з іншими чирлідерками. Минулого року їх відібрали на кастинг в групу підтримки Ремс з-понад 300 претендентів.

Щоправда, Ремс не змогли виграти в фіналі— Супербоул завершився перемогою Нью-над Лос-Анджелес Ремс з рахунком 13:3. Петріотс вшосте стали чемпіонами НФЛ, вдруге за останні три роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: