Меню & пошук

Музей фотографії в Амстердамі включив роботу українця Валентина Бо у свою колекцію

Музей фотографії в Амстердамі включив роботу українця Валентина Бо у свою колекцію

У музеї представлені роботи відомих фотографів, а також молодих авторів.


[ads-pc-2]

На початку січня Амстердамський музей фотографії (Foam) включив у свою колекцію роботу українського фотографа Валентина Бо.

Коротко про ситуацію на ̶У̶К̶Р̶А̶Ї̶Н̶С̶Ь̶К̶О̶М̶У̶ арт-ринку: Marcel Feil (Artistic Director Foam) включив одну з моїх робіт в колекцію музею FOAM (Амстердам). Слава НідерландамУкраїні похуй_

Опубліковано Valentine Bo Понеділок, 13 січня 2020 р.

Знімок є частиною проєкту «Ваш наступний крок − зробити Трансмісію», створеного під впливом руху раелітів. Прибічники руху вірять у надцивілізацію прибульців (Елохіми), виступають за рівність статей і підтримують розвиток науки й технологій. Крім того, учасники руху збирають кошти на побудову посольства для повернення на Землю прибульців і клонування людей.

Крім роботи Валентина Бо, у колекції нідерландського музею представлені знімки Пітера Х’юго, Тайо Онорато, Вівіан Сассен і Ніко Кребса.

Перша виставка в Амстердамському музеї фотографії відкрилася в 2001 році. Крім експозицій відомих фотографів, музей показує роботи молодих авторів. Також Foam видає журнал про фотографії Foam Magazine і вручає премію Paul Huf Award.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: