Меню & пошук

7 натхненних цитат від Рея Бредбері

7 натхненних цитат від Рея Бредбері

[ads-pc-2]

Рей Бредбері

Вчора цей світ покинув один з найвідоміших письменників сучасності Рей Бредбері. Ви можете любити або не любити фантастику – у кожного, звісно ж, власні смаки, проте немає сумнівів, що Бредбері уособлює собою саме якісну прозу, якої останнім часом не так вже й багато. В сьогоднішньому записі – кілька цитат Рея Бредбері, що несуть у собі цінність та цікаві ідеї.

1. «Не думайте. Мислення  це ворог творчості. Це самосвідомість, і все, що є самосвідомим – досить паршиве. Ви не можете спробувати робити щось, ви просто повинні робити це».

2. «Я знаю, що ви чули це тисячу разів. Але це правда – важка праця окуповується. Якщо ви хочете бути класним, ви повинні практикуватись, практикуватись, практикуватись. Якщо ви не любите щось, то не робіть цього».

3. «Люди повинні навчати себе самі – ви можете отримати повну освіту без грошей. У свої 10 років я прочитав всі книги в бібліотеці, і написав тисячі історій».

4. «Ви повинні стрибати зі скель кожен раз, і кожен раз будувати собі крила на шляху донизу».

5. «Любов і є відповіддю на всі питання. Це єдина причина, щоб зробити що-небудь. Якщо ви не пишете оповідання, які ви любите, ви ніколи не зробите цього. Якщо ви не пишете розповіді, які люблять інші люди, ви ніколи не створите цього».

6. «Наповніть свій погляд захопленням та живіть так, ніби на 10 секунд повинні померти. Побачте світ. Це фантастичніше, ніж будь-які мрії, зроблені на заводах».

7. «Я думаю, що життя занадто серйозне, аби сприймати його всерйоз».

Матеріал запропонував Данило Говзан через inspired.com.ua/add

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: