A password will be e-mailed to you.

slaviks-fasion-main

Спостережливі жителі та гості Львова щонайменше раз в житті зустрічали цього незвичайного бездомного: він тинявся вулицями міста, кожного дня в новому стильному образі. Фотографу Юркові Дячишину вдалося познайомитися з бездомним ближче, результатом чого стала серія світлин Slavik’s Fashion та публікації у провідних світових ЗМІ. 

Славіку – 55 років, і, не зважаючи на складне життя бездомного, йому вдається самовиражатися та дивувати всіх оточуючих. Не зважаючи на похмуре перше враження багатьох, хто його зустрів, він не є алкоголіком, хоча любить випити пива. Він також не тягає сумок, не порпається в смітниках і не живе з циганами, які його цураються, – розповідає фотограф в коментарі для УП. Славік, який є трохи божевільним, ніколи не вдягається в одний і той самий одяг двічі, що є дуже дивним як для волоцюги.

PAY-Slaviks-Fashion (8)

PAY-Slaviks-Fashion (9)

Дячишин декілька разів перетинався з Славіком на вулицях Львова, аж поки не вирішив фотографувати його в його численних образах. Після цього бездомний почав ставитися до нього, як до друга: не зважаючи на те, що з ним було неможливо домовитись про яку-небудь зустріч, чи дізнатись, де він живе (своє місце він тримає у великому секреті) – фотограф та Славік просто знаходили один одного час від часу.

431824_618778094799603_777339147_n

Виставка у Кракові

“Останній раз я бачив його ще у січні 2013 року, сподіваюся з ним все добре і він, як і раніше, одного прекрасного дня несподівано з’явиться в мене за спиною і скаже: “-е-е-е дружище, де ти пропадав?”, – каже Юрко.

Фотографії Славіка стали всесвітньо популярними: про нього писали британські, американські, грецькі, в’єтнамські, тайські, мексиканські та інші ЗМІ. Один з останніх матеріалів – стаття під заголовком “Homeless man becomes unlikely online fashion star – as he swapped outfits twice a day” на Daily Mirror.

10392482_900611509949592_8609545981557754279_n

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.