Меню & пошук

McDonald’s у Швеції відкрив «ресторан» для бджіл

McDonald’s у Швеції відкрив «ресторан» для бджіл

Так мережа привертає увагу до вимирання комах


[ads-pc-2]

Відділення McDonald’s у Швеції створило кілька копій фаст-фуду для бджіл. Мініатюрні ресторанчики розмістили біля 5 закладів мережі – на дахах або у внутрішніх двориках. Вулики розробив місцевий дизайнер Ніклас Нільсон, пише Adweek.

Такими «ресторанами» McDonald’s прагне привернути увагу до масового вимирання бджіл по всій планеті. Комахи гинуть через застосування фермерами пестицидів та глобальне потепління. Водночас бджоли запилюють 80% харчових культур планети, з яких готується 90% усіх продуктів. Тому їхнє зникнення може мати серйозні наслідки для глобального сільського господарства та навіть спровокувати конфлікти через їжу.

McDonald’s, що має 38 тисяч ресторанів у понад 100 країнах світу, безперечно, впливає на процес глобального постачання харчів. У компанії прагнуть, аби бджоли мали можливість виконувати свою роботу. Тому відділення в Швеції запустило експеримент з вуликами.

Зменшену копію ресторану назвали McHive. Там є все (навіть drive-thrus), аби тисячі бджіл могли повноцінно жити та збирати мед.

Згодом вулики продадуть на аукціоні. Отримані кошти передадуть у благодійний фонд Ronald McDonald House.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: