Меню & пошук

Людська цивілізація може припинити своє існування після 2050-го – дослідження

Людська цивілізація може припинити своє існування після 2050-го – дослідження

Будуть знищені цілі екосистеми та гектари ґрунтів


[ads-pc-2]

Дослідники Національного центру клімату в Австралії опублікували доповідь, згідно з якою, на людство чекають невідворотні зміни клімату до 2050 року. Це призведе до знищення екосистем, рекордного зростання кількості біженців та кризи продовольства через відсутність ґрунтів. Людська цивілізація може припинити своє існування після 2050-го, пише CNN.

У дослідженні брали участь як науковці, так і оборонні відомства. На останні випаде величезне навантаження, якщо найгірші сценарії справдяться. Тому силові структури всіх країн уже сьогодні повинні розробляти шляхи та варіанти роботи після 2050 року.

«Майбутнє кінця світу не є неминучим. Але без негайних рішучих дій наші перспективи не надто хороші», – заявив Кріс Баррі, відставний адмірал і колишній голова австралійських сил оборони.

Автори дослідження Девід Спритт і Ян Данлоп, дослідники клімату, попереджають: глобальне потепління є «екзистенційною загрозою для людської цивілізації».

«Якщо глобальні температури зростуть на 3 градуси за Цельсієм (37,4 градуса за Фаренгейтом) до 2050 року, на 55% населення світу на 35% площі землі очікує більше 20 днів смертельної спеки на рік. Це виходить за межі життєздатності людини», – наголошують науковці.

Екосистеми в Арктиці, Амазонці та коралові рифи припинять своє існування.

Підвищення температури та неймовірна спека, яку не здатен перенести людський організм, призведе до переселення з Африки, Азії, Близького Сходу та Південної Америки понад мільярда людей. Частину суші затопить океаном. А більша частина землі, яка залишиться, буде непридатна для вирощування продуктів харчування через вимирання комах і нестачу води.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: