Меню & пошук

Іспанський ресторан з шеф-кухарем з синдромом Дауна може отримати мішленівську зірку

Іспанський ресторан з шеф-кухарем з синдромом Дауна може отримати мішленівську зірку

У закладі весь персонал – люди з інвалідністю


[ads-pc-2]

Іспанський ресторан високої кухні «Universo Santi» в південному місті Херес вже незабаром може отримати «кухарського Оскара» – першу мішленівську зірку. Головна особливість закладу – всі працівники в ньому – від бухгалтера, HR-фахівця до кухарів та офіціантів – з інвалідністю, пише The Guardian.

«Universo Santi» відкрився в жовтні 2017-го. Наразі там працює 20 співробітників віком від 22 до 62 років. Працівників наймали з-поміж претендентів, що були безробітними та мали понад 35% інвалідності.

Шеф-кухарем закладу став 23-річний Алехандро Гіменес, який має синдром Дауна. За його словами, ця робота зробила його незалежним. Оскільки до цього він просто був дитиною, яка жила зі своєю матір’ю. Почавши працювати, Алехандро навчився користуватися громадським транспортом, орієнтуватися в просторі та чудово готувати.

«Люди приїжджають сюди не тому, що персонал – це люди з інвалідністю, а тому, що це – найкращий ресторан у цьому районі», – пояснює Антоніо Віла, президент Fundación Universo Accesible – неприбуткової організації, що займається наданням допомоги людям з інвалідністю.

Засновники та опікуни ресторану повідомляють: незабаром за власне меню заклад може отримати першу мішленівську зірку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: