Меню & пошук

Menswear Dog – собачий гід чоловічою модою

Menswear Dog – собачий гід чоловічою модою

[ads-pc-2]

Menswear Dog_01

Блогів про стиль сьогодні безліч, але скільки з них запам’ятовуються і викликають бажання за ними слідкувати?

Menswear Dog – один із таких. Чудове поєднання блогу про чоловічий стиль, цікавої тематики та гарного візуального наповнення у виконанні милої моделі-собаки – так, це можна назвати рецептом успіху:)

«Автор» Menswear Dog-а – це 4-річний пес породи шиба-іну (сиба-іну) на ім’я Боуді (названий в честь героя Патріка Суейзі з фільму «На гребені хвилі»).

Menswear Dog_03

Menswear Dog_15

Menswear Dog_14

Боуді живе в Нью-Йорку разом зі своїми власниками Девідом Фангом та його дівчиною Іною Кім, які й зробили з нього Інтернет-зірку. Девід займається графічним дизайном, а Іна – дизайнер одягу. Про те, як виникла ідея створення такого незвичного блогу вони розповідають так: «Від нудьги і неробства ми вирішили вдягти Боуді в одяг Девіда і виклали фотографію на Facebook. Це був просто жарт… але реакція була неймовірною: Menswear Dog підірвав Інтернет».

Print

Якщо в голівудських акторів занадто розіграється гонорарний апетит, продюсери матимуть до кого звернутися:)

Menswear Dog_04

Menswear Dog_05

Враховуючи, що пори року трохи (ну справді, зовсім трохи) збилася з графіку,  наступні поради Menswear Dog-а напрочуд актуальні. Бережіть голову, в ній найцінніше:)

Menswear Dog_07

Menswear Dog_08

Menswear Dog_01

Menswear Dog_02

Menswear Dog_03

MWD з’явився на  платформі Tumblr взимку цього року і відразу завоював популярність серед читачів. Ба навіть більше: про нього писали такі авторитетні видання як GQ, The Huffington Post, The Guardian та The Daily Mail. І їх легко зрозуміти, не так часто можна побачити чудово продумані та стильні образи… на собаці.

Блог: http://mensweardog.tumblr.com/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: