A password will be e-mailed to you.

10418965_881233908562950_1142282417221385326_n

У лютому 2014 проект Inspired by Iceland запустив конкурс з пошуку туриста, якого б було запрошено до країни на один тиждень. Методом випадкового визначення доля обрала Дженіфер Асмундсон з Сіетлу, яка разом з подругою Корін провела магічні 7 днів в турі Secret Tour of Iceland, відкриваючи найцікавіші та найяскравіші місцини Ісландії.

За мандрівкою спостерігали 100 тисяч фанів сторінки проекту на Facebook, які також долучились до його створення, додаючи власні поради та ділячись секретами північного острову. На основі візиту Дженіфер та Корін було створено коротке підсумкове відео, яке чудово передає дух подорожей.

Зараз в аналогічному турі перебувають два фотографа з Нью-Йорку та Чикаго, Сем і Пол, і вже зовсім скоро ми побачимо відеоролик з їхніми враженнями від мандрівки країною. А поки що Сем публікує фотографії в своєму Instagram.

hard to wrap one’s mind around this one. #icelandsecret // @inspiredbyiceland

A photo posted by Sam Horine (@samhorine) on

До речі, виграти одну з таких подорожей може будь-хто, опублікувавши фото в Instagram або Twitter з хештегом #IcelandSecret – але для цього доведеться подолати жорсткий відбір. Охочих потрапити до Ісландії дуже багато – і можна зрозуміти чому :) Ось до речі відео, з якого і почався проект Inspired by Iceland, який організовує промо для туристичної галузі країни:

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.