Як підібрати еко-подарунки на Новий рік
Як підібрати еко-подарунки на Новий рік
Еко-торби, косметика та рослинки для дому
[ads-pc-2]
Скоро Новий рік, а ви ще досі не знаєте, що подарувати рідним? Прихильниці slow life та zero waste розповідають яким брендам надають перевагу.
Маріанна Бойко, еко-блогерка
Подарунки для рідних я обираю згідно з їх вподобаннями. За декілька місяців до Нового Року я спілкуюся, спостерігаю за ними, намагаюся дізнатися, про що саме вони мріють. Треба бути холоднокровним і купувати в магазині саме те, що потрібно, не більше. Я надаю перевагу якісним речам, щоб вони довше служил. Якщо бюджет на подарунки невеликий − смаколики, згідно зі смаком людини. Мої рідні чудово відносяться до екологічних подарунків, особливо чоловік. Із задоволення користується багаторазовим горнятком та екоторбою. Я не дуже люблю шопінг та зайві речі. Але є в мене слабкість − це квіти (в горщиках) та паперові книги. Зазвичай я обираю враження та знання замість матеріальних речей. Тому гроші на подорожі або на новий курс лекцій завжди в нагоді.
Якщо з`являється спокуса купити щось непотрібне, як то магнітики чи статуетки, я пригадую про коробку в яку одного разу все склала. Також я порахувала вартість цього «добра» и була здивована, скільки грошей витрачено даремно. Сувеніри з тієї коробки роздала і нових не купую.
Щодо українських брендів, ось мої фаворити:
- Act Green − якісні багаторазові торби, одна торба замінює 1000 пакетів.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
- Зозулька − крема, мило. Скляні баночки від продукції завжди можна повернути та отримати назад свої гроші.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
- SMPL − білизна для жінок та дівчат- підлітків з органічної бавовни.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
- Orner – чашки, тарілки, блокноти.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
- Not Forever Tatts − тимчасові тату.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Лада Полтавська, авторка telegram каналу My Eco Routine
Іноді ідеї подарунків приходять спонтанно, як то ідея подарувати набір із заспокійливим чаєм і улюбленим варенням, щоб було легше пережити рутинну роботу. Зазвичай, це щось дійсно потрібне або щось, про що давно мріється. Мамі, наприклад, цього року подарую французькі парфуми і еко торбинки для продуктів.
Мої рідні, як і я, ставляться до покупок дуже свідомо. Нещодавно мати консультувалася зі мною як краще запакувати мій новорічний подарунок (вона хотіла запакувати його в крафт), але зійшлися на тому, що це створює зайве сміття і вирішили залишити «як є». Зрештою, подарунок важливіший за обгортку.
Я завжди складаю список того, що я хочу, тому мені жодного разу не дарували нічого такого, від чого мені якнайшвидше хотілося б позбутися. Останнім був веганський бальзам для губ в картонній тубі (і корисно, і супер екологічно). Чашка для кави, металевий ланч-бокс, дводенна екскурсія zero waste магазинами Берліна. У виборі подарунка для мене головне − це функціональність і емоційна складова.
Я надаю перевагу локальним брендам. Так, нещодавно, побувавши в гостях в моєму улюбленому zero waste магазині Ozero, я випадково відкрила для себе студію декоративного озеленення Roslynka, які працюють з суккулентами і створюють просто казкові флораріуми. Спеціально до зимових свят команда створила прозорі новорічні іграшки, всередині яких живі рослинки. А ще мені дуже подобається їхня ідея з круглими рамками.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Ще один бренд, який я для себе нещодавно відкрила − Zelena. Це натуральна cruelty-free косметика ручної роботи, яка нагадує мені улюблений десерт. Від мила взагалі важко відвести погляд, стільки складних текстур і відтінків! Приємно, що майже все зберігається або в скляних, або в металевих баночках.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Про такий подарунок мріє кожен зеровейстер − zerowastebox від Zerowasteshop.com.ua. В ньому зібрані всі необхідні речі: чашка для напоїв, бавовняна сумка-шоппер, авоська, набір лляних мішечків для продуктів, дві бамбукових зубні щітки, дві коробочки бамбукових паличок, гіпоалергенна морська мочалка для тіла, дві люфи для посуду і сама коробочка, яку можна використовувати як органайзер для домашніх дрібниць − ідеальний початок життя в стилі zero waste.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Якщо ви в пошуках мінімалістичного аксесуару, вам варто звернути увагу на Raw Flaw. Цей бренд створює стильні сумки-шопери з веганського вологостійкого паперу.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
І останній бренд, чия продукція не залишила мене байдужою − це бренд домашнього декору Zhdanova Home. Їхня особливість у використанні екологічно чистого рослинного волокна − джуту, а також натуральної бавовняної нитки. Гарним новорічним подарунком може стати набір серветок для оформлення святкового столу або корзинка для зберігання різних дрібничок.
Посмотреть эту публикацию в Instagram