Меню & пошук

Як створити кінохіт: гід корисними зустрічами на фестивалі короткометражного кіно KISFF 2018

Як створити кінохіт: гід корисними зустрічами на фестивалі короткометражного кіно KISFF 2018

Концентрація кінопрофесіоналів у Києві різко зростає в найближчі дні


[ads-pc-2]

Фестиваль короткометражного кіно KISFF вже увосьме відбудетсья у Києві. Його проведуть з 25 по 28 квітня. Традиційний майданчик для короткого метру цьогоріч зібрав не лише стрічки, але і гучні імена в кіноіндустрії – люди, що лишаються за кадром, але керують процесом на знімальних майданчиках, а згодом і на дистрибуційних. Inspired радить кого треба «ловити» на фестивалі KISFF 2018.

 

Ґеральд Вібер

Хто це: Ґеральд Вібер працює у Sixpackfilm, головному дистрибюторі австрійського кіно як у Австрії, так і за її межами. Sixpackfilm спеціалізується на короткометражних й експериментальних фільмах і відео. Вібер також є куратором багатьох кінопрограм для фестивалей і сінематек в Австрії і закордоном.

Що послухати: На круглому столі з фестивальної дистрибуції, організованому #KISFF2018, Вібер поділиться власним досвідом роботи у кінодистрибуції, а також дасть поради щодо подачі фільмів на фестивалі.

Де і коли: Круглий стіл з фестивальної дистрибуції – 27 квітня, КАМА, 17:00

 

 

Серж Абіяд

Хто це: Серж Абіярд є генеральним директором компанії La Distributrice de Films і професором з кіно. Він також займається консультуванням кінорежисерів і продюсерів щодо дистрибуції їхніх фільмів.

Що послухати: На круглому столі з фестивальної дистрибуції Серж розкаже про власний досвід роботи у сфері фестивальної дистрибуції і дасть поради українським режисерам і продюсерам щодо створення стратегії подачі фільмів на фестивалі. Все це можна буде також розпитати під час особистої зустрічі один-на-один (за реєстрацією). Окрім того, Серж буде членом журі міжнародного конкурсу #KISFF2018.

Де і коли: Круглий стіл з фестивальної дистрибуції – 27 квітня, КАМА, 17:00. One-to-One meetings with film professionals – 28 квітня, КАМА, 13:00

 

Ваутер Янсен

Хто це: Янсен є директором нідерландської дистриб’юторської компанії Some Shorts. Він регулярно відвідує європейські кінофестивалі у якості лектора та викладача майстер-класів.  Спеціалізується на європейському короткому метрі.

Що послухати: Під час круглого столу з фестивальної дистрибуції 27 квітня Янсен розповість про власний досвід роботи в дистрибуційних компаніях, подачу і відбір фільмів на фестивалях, дасть поради, на які фестивалі краще подавати фільми. Крім того можна буде поговорити із Янсенем один-на-один 28 квітняв рамкаї спеціальних індивідуальних зустрічей (за реєстрацією). Таймінг однієї зустрічі – 15 хвилин.

Де і коли: Круглий стіл з фестивальної дистрибуції – 27 квітня, КАМА, 17:00. One-to-One meetings with film professionals – 28 квітня, КАМА, 13:00.

 

Дьордь Палфі

Хто це: Угорський режисер, фільми якого («Таксидермія», «Фінальний монтаж», «Гикавка») брали участь у програмах багатьох найвідоміших світових кінофестивалей, серед яких Канни, Санденс, Гонк-Конг і Молодість.

Що послухати: Відвідувачі #KISFF2018 зможуть поспілкуватися з ним протягом творчої зустрічі, що буде організована як частина індустрійної програми фестивалю. Режисер також візьме участь у фестивалі у якості представника журі міжнародного конкурсу.

Де і коли: Творча зустріч – 27 квітня, Кінотеатр Україна (Синя зала), 17:00

 

Джонатан Вінель і Кароліна Поґі

Хто це: Творчий дует режисерів, творці фільму «Поки є рушниці» – володаря Золотого ведмедя Берлінале .

Що послухати: Режисери зустрінуться з київськими кіноманами у рамках індустрійної програми #KISFF2018, щоб поговорити про власну творчість і досвід спільного створення фільмів. Окрім того, Джонатан і Кароліна представлять програму власних фільмів, серед яких серед яких володар Золотого ведмедя Берлінале «Поки є рушниці» і знятий у GTA V «Мартен плаче». Після показу у глядачів буде можливість поспілкуватися з режисерами у форматі Q&A.

Де і коли: Творча зустріч – 28 квітня, Кінотеатр Україна (Синя Зала), 13:00

 

Пер Фіксе

Хто це: Пер Фіксе є директором і програмним куратором Minimalen Short Film Festival, що проходить у норвезькому місті Тронгейм з 1988 року. Цього року фестиваль відсвяткував свою тридцяту річницю, а глядачі мали змогу побачити 250 фільмів протягом шести фестивальніх днів.

Що послухати: Пер розкаже відвідувачам панельної дискусії Meet a Festival про специфіку програми фестиваля Мінімален, а також поділиться порадами щодо подачі фільмів на фестиваль. Він також буде в журі національного конкурсу #KISFF2018.

Де і коли: One-to-One meetings with film professionals – 28 квітня, КАМА, 13:00. Панельна дискусія meet a festival – 28 квітня, 15:00, КАМА.

 

Лоуренс Реймонд

Хто це: представниця Каннського кынофестивалю, кураторка програми “Канни у Києві: Двотижневик режисерів”.

Що послухати: Реймонд візьме участь у панельній дискусії Meet a Festival, на якій розповість про специфіку програми Каннського кінофестивалю і дасть поради, як туди потрапити із власним фільмом. Окрім того, Лоренц є куратором програми “Канни у Києві: Двотижневик режисерів”, яку він особисто представить на #KISFF2018.

Де і коли: Панельна дискусія meet a festival – 28 квітня, 15:00, КАМА. One-to-One meetings with film professionals – 28 квітня, КАМА, 13:00.

Шимон Стемплєвскі

Хто це: директор фестивалю короткометражних фыльмыв Short Waves у Познані.

Що послухати: Стемплєвскі розповість про тенденції у фестивальному світі, принципи відбору, дасть відповіді на питання фільммейкерів та подискутує про найбільш актуальні та болючі питання фестивального світу: просування, screening fee, “фейкові” фестивалі та як зробити так, щоб твій фільм став хітом.

Де і коли: Панельна дискусія meet a festival – 28 квітня, 15:00, КАМА.

 

 

 

 

Фото KISFF

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: