Меню & пошук

Як заробляти своєю творчістю: книга про секрети мікростоків

Як заробляти своєю творчістю: книга про секрети мікростоків

[ads-pc-2]

S

Заробляти на власній творчості – мрія багатьох талановитих дизайнерів та ілюстраторів. Проте не всі, хто вміє гарно малювати, може добре продавати свої малюнки. Українська ілюстраторка Лілія Кавлюк написала книгу, в якій розповідає про секрети заробітку на мікростоках та ділиться власним досвідом. 

Місце, де можна проявити себе і свою творчість, заробити гроші і мати невидимих, ненапряжних покупців, є мікростоки. Це сайти, які продають фото, відео, ілюстрації, вектор, шрифти, аудіо необмежену кількість раз. Ціна продажу варіюється від 25 центів до 150 доларів за одиницю, залежно від ліцензії і багатьох інших факторів.

Як розповіла Лілія Inspired, вона довго писала про нюанси стокування в блозі, а недавно вирішила оформити всі ці поради в одну книгу. В ній вона структурувала те, що стало в пригоді і, що вона вивчила за ці роки роботи. Для творчих людей, які вирішили прилаштувати свої, без сумніву геніальні вміння, на стоки, дизайнерка написала про все необхідне для початку і успішної роботи.

Shutterstock, за словами Лілії, найголовнійший і найважливіший сток, який може приносити від 60% до 80% всього прибутку, але й зусиль вимагає чи не найбільше. Він єдиний, хто має справжній екзамен і в разі його провалу на повторну спробу чекати доведеться цілий місяць. У книзі вона описала всі вимоги цього ресурсу і основні можливі причини відмови. Не варто забувати й про інші стоки, їх є 20-30 штук, всі мають свої вимоги і особливості. Їм у книзі присвячено цілий розділ.

Митці вміють довго і натхненно шукати теми для свої творінь. Я прихильник не тільки натхнення, але й правильною мотивації до дії. Я довго працювала над тим, щоб перетворити хаотичну творчу роботу в добре організовану.

Завантажити книгу можна безкоштовно у блозі Лілії: http://lilyandcat.com/wp-content/uploads/book/book_lily_final.pdf

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: