Меню & пошук

В Києві запустили онлайн-сервіс для вирішення проблем жителів багатоповерхівок

В Києві запустили онлайн-сервіс для вирішення проблем жителів багатоповерхівок

[ads-pc-2]

moydom

Кілька тижнів тому в Україні запустився соціальний проект moydom.com для жителів багатоповерхових будинків. Тепер кожен може зареєструватися на сайті в своєму будинку, стежити за його життям та проблемами, читати, що пишуть сусіди і повідомляти їх про виявлені проблеми. Тут можна запускати обговорення та шукати ефективні рішення. Житель будинку також може стати віртуальним адміністратором, що дасть йому більше можливостей на сайті, а найголовніше – він зможе організувати та зібрати жителів в одному місці для полегшення комунікацій та вирішення нагальних проблем.

Дуже важливим на moydom.com є те, що до будинку можна підключати Керуючу Компанію (ОСББ або ЖЕК). Це відкриває додаткові можливості як для жителів, так і для представників КК. По-перше, це можливість прямого діалогу, а по-друге, це спростить процедуру повідомлення жителів і дозволить проводити соцопитування або віртуальні збори.

moydom2

Необхідність такого проекту, на думку автора ідеї, очевидна, оскільки наші будинки та прибудинкові території дуже часто перебувають в жалюгідному стані. Це також підтверджується і тим, що вже за перші тижні роботи жителі залишили на сайті безліч різноманітних повідомлень про проблеми, які стосуються опалення, подачі гарячої та холодної води, дахів, які протікають або ліфтів, які постійно ламаються, і багато-багато інших проблем.

Найсумніше те, що кожен житель розуміє, що він зі своєю проблемою – “один в полі не воїн”. Саме тому і потрібен moydom.com – для об’єднання жителів та ефективного вирішення проблем. На жаль, люди часто недооцінюють свої можливості і тому не починають діяти. До речі, кожен день на moydom.com подають заявки на реєстрацію ЖЕКи та ОСББ, а їх представники тільки підтверджують потрібність і важливість такого сайту.

moydom3

Кожен може підключитися до сайту і запросити своїх сусідів чи знайомих і чим швидше ми зберемося, тим швидше зможемо досягти поставлених цілей. Як повідомили нам автори проекту, функціонал moydom.com планують істотно розширювати і всіх користувачів вже найближчим часом чекають цікаві та корисні функції та додатки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: