Меню & пошук

Прокачай себе: Три додатки для саморозвитку

Прокачай себе: Три додатки для саморозвитку

Змінити стиль життя та вчитися нового


[ads-pc-2]

Inspired розповідає про корисні додатки для iOS та Android, які здатні покращити якість життя. Цього разу збираємо додатки, які допоможуть розвинути ерудицію, щодня вчитися та вдосконалюватися

Remente – Self Improvement – iOS & Android

Цей додаток допоможе перестати жити на автопілоті, почати вести усвідомлений спосіб життя і почуватися щасливим. Для початку Remente пропонує оцінити рівень задоволення різними сферами життя: стосунки, сім’я, розвиток і професія, розваги та відпочинок, фінанси тощо. Після цього можна обрати індивідуальну ціль та створити план змін на тиждень і кожен день.

Додаток пропонує зручний гід для встановлення персональних цілей, щоденник настрою, в якому можна записувати, що радувало або засмучувало користувача протягом дня, а також колекція статей із саморозвитку та зростання.

Curiosity – Get Smarter Daily – iOS & Android

Аби щодня дізнаватися щось нове, не обов’язково витрачати багато часу. Достатньо просто встановити додаток з тисячами коротких надихаючих статей і відео з різних тем. Curiosity – корисний інструмент для розвитку ерудиції. Щоранку додаток надсилатиме нові цікаві факти зі сфери науки, технологій, здоров’я, подорожей, навчання, психології, мистецтва, історії, літератури і десятків інших різних тем.

Blinkist – Always Learning – iOS & Android

У цьому додатку зібрані понад 2 тисячі книжок-бестселерів у форматі 15-хвилинних скорочених версій з найважливішими ідеями творів. Blinkist дозволить вчитися нового щодня і швидко поповнювати знання з економіки, політики, персонального зростання, мотивації та натхнення, історії, технологій, менеджменту, науки та багатьох інших тем. Кожен 15-хвилинний конспект можна читати або слухати на вибір. Розробники стверджують, що формат конспектів створений на основі нейродосліджень для кращого запам’ятовування.

Аби мати доступ до повної колекції конспектів, доведеться заплатити 13 доларів на місяць або 80 доларів на рік. Проте додаток має і безкоштовну версію з можливістю читати один конспект на день.

Фото: unsplash

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: