Меню & пошук

Немає часу прокрастинувати: додатки для тайм-менеджменту

Немає часу прокрастинувати: додатки для тайм-менеджменту

Розумно планувати і не відволікатися на зайве


[ads-pc-2]

Inspired розповідає про корисні додатки для iOS та Android, які здатні покращити якість життя. Цього разу підбираємо додатки, які допоможуть розпланувати кожну хвилину дня, ефективно та сфокусовано працювати і збалансувати своє життя.

Todoist – iOS & Android

Незамінний додаток для тих, хто має щодня безліч справ і хоче нічого не забути. В ньому можна запланувати особисті та робочі справи, зустрічі, покупки, списки фільмів або книжок тощо. Кожен список справ розділений на проекти, що дозволяє не заплутатись у щоденних задачах. Для зручності кожна категорія позначена різними кольорами. Також додаток дозволяє виставляти пріоритеті справ і встановлювати денні цілі за кількістю виконаних задач. Якщо використовувати Todoist для роботи, в ньому можна створювати задачі для колег у спільних проектах.

Додаток підраховує завершені справи і заохочує користувачів так званою кармою. Наприклад, людина, яка виконала до 499 справ за весь час користування додатком, має рівень «новачка», перетнувши позначку в 5000 справ, стає «професіоналом», а той, хто користуватиметься додатком довго та активно має шанс отримати статус «гуру».

Focus Keeper Free : Work & Study Timer – iOS

Цей додаток має небагато функцій, проте заснований на дієвій методиці тайм-менеджменту. Додаток пропонує сфокусуватися лише на одній справі протягом 25 хвилин, не відволікаючись на перегляд стрічки Фейсбука чи нових листів на пошті. Коли 25 хвилин мине, додаток подасть сигнал про те, що прийшов час 5-хвилинної перерви. Протягом цього часу можна відпочити або відволіктися на іншу справу. А після короткої перерви слід повернутися до сфокусованої праці. Після чотирьох кіл роботи та коротких брейків додаток дає користувачу довгу перерву. Якщо справа вимагає більше або менше 25 хвилин, час можна виставити індивідуально.

Focus Keeper не лише трекає час, але й показує статистику сфокусованої роботи. В безкоштовній версії можна переглядати статистику лише за 3 дні, а власники версії Pro отримають доступ до даних за місяць.

ClearFocus: Productivity Timer – Android

Цей додаток за своїми функціями схожий на попередній, але доступний лише для Android. Він використовує такий самий метод чергування зосередженої роботи та відпочинку. Додаток мотивує фокусувати на роботі або інших важливих справах і не відволікатися на дрібниці.

Life Cycle – Track Your Time – iOS

Цей додаток зовсім не вимагає часу на налаштування чи роботу з ним. Він працює у фоновому режимі та відслідковує, скільки часу користувач витрачає на роботу, навчання, спілкування, прогулянки тощо. Проаналізувавши дані за тиждень, Life Cycle створює візуалізацію, на якій видно, скільки часу людина витрачає на різні сфери свого життя. На думку розробників, ці дані допоможуть почати свідомо ставитися до розподілу свого часу.  

Додаток використовує лише 1% заряду смартфона, але для того, щоб він збирав правильну інформацію, потрібно ввімкнути Wifi та геолокацію.

aTimeLogger – Time Tracker – Android

Відслідкувати витрати часу можна і в аналогічному додатку для Android. Щоправда, дані доведеться вводити самостійно, але розробники кажуть, що це займе всього кілька хвилин на день. Якщо користувач одночасно займається кількома активностями, наприклад, їде в метро і читає книжку, він може фіксувати їх одночасно. Наприкінці дня або тижня додаток показує деталізовану статистику часових витрат.

Фото: unsplash, Life Cycle, Focus Keeper Free, Todoist

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: