Меню & пошук

Додатки тижня: для покращення пам’яті, уваги та концентрації

Додатки тижня: для покращення пам’яті, уваги та концентрації

Корисні та безкоштовні додатки-тренажери для мозку


[ads-pc-2]

Inspired розповідає про корисні додатки для iOS та Android, які здатні покращити якість життя. Цього тижня підбираємо додатки, які в ігровій формі тренують когнітивні здібності.

NeuroNation

Цей тренажер для мозку розроблений для покращення пам’яті, інтелектуальних здібностей, концентрації, уваги та логічного мислення. NeuroNation дозволяє в ігровій формі перевірити рівень своїх здібностей, і на його основі пропонує вправи та персоналізовані уроки. Також він аналізує слабкі та сильні сторони користувача і показує графіки прогресу. Розробники стверджують, що ці тренування створені на основі наукових досліджень у співпраці з нейропсихологами. А зовсім нещодавно Вільний університет Берліна провів власне дослідження, яке довело ефективність додатку.

Ця програма безкоштовна, проте можна оформити і платну підписку, яка відкриває доступ до більшої кількості тренувань, інтенсивних курсів і деталізованих звітів про прогрес користувача.

Brain Wars

У цьому додатку можна тренувати мозок у батлах, які відбуваються в реальному часі з іншими користувачами з усього світу. Короткі ігри націлені на розвиток уважності, пам’яті, навичок з рахування тощо. Після кожного раунду батлу додаток показує, які когнітивні здібності користувача розвинені краще, а над якими ще треба попрацювати. Додаток має систему балів, заохочень і бонусів для переможців. Також він дає можливість спостерігати за статистикою власних перемог та розвитку. А батли можна влаштовувати не тільки з випадковими користувачами, але й зі своїми друзями.

Elevate Brain Training

Цей стильний додаток тренує розумові та математичні здібності, концентрацію, швидкість мислення та навіть ораторські навички. До речі, додаток буде корисний для тих, хто погано запам’ятовує імена людей або ж має проблеми з концентрацією під час розмови. Кожен користувач отримує індивідуальну програму тренувань залежно від рівня та бажаного результату. Щоразу додаток пропонує різноманітні тренування та поступово їх ускладнює. А після кожного з них показує аналітику у вигляді графіку.

Розробники переконують, що в користувачів, які займаються з додатком хоча б 3 рази на тиждень, значно покращуються розумові здібності та підвищується впевненість у своїх силах. Втім, аби використовувати його ефективно, потрібно добре володіти англійською.

Фото: NeuroNation, Brain Wars, Elevate

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: