Меню & пошук

Додатки тижня: для досягнення цілей і корисних звичок

Додатки тижня: для досягнення цілей і корисних звичок

[ads-pc-2]

Inspired розповідає про корисні додатки для iOS та Android, які здатні покращити якість життя. На початку нового сезону підбираємо додатки, які допомагають сформувати корисні звички, покінчити зі шкідливими та досягти поставлених цілей.

Productive

Цей додаток з лаконічним дизайном створений для того, щоб допомогти закріпити нові корисні звички. Для цього потрібно свайпнути вниз і обрати бажану звичку зі списку за однією з категорій – здоров’я, фітнес, дім, хоббі, соціум, ефективність. Додаток пропонує набір популярних корисних звичок, як наприклад, випити воду, слідкувати за поставою, піти в спортзал, полити квіти, зустрітися з друзями, менше говорити і більше слухати, заснути до 23:00. Проте тут можна створювати і власні звички, обирати для них іконки та кольори. Для кожної звички можна встановити ціль – дотримуватися її щодня або кілька разів на тиждень, раз на день або кожні пару годин.

Нагадування протягом дня підказують, що заплановано на ранок, день і вечір. Після виконання завдання його потрібно викреслювати. За це на екрані з’являються слова заохочення та мотивації. Тут можна перейти в календар і побачити прогрес у формуванні звички, а також статистику.

Habit-Bull

Створення нової звички тут відбувається дещо складніше, ніж в попередньому додатку, проте кожну задачу можна прописати детально. Слід обрати її категорію, назвати та описати завдання самостійно, встановити частоту виконання та кількість днів до остаточного досягнення цілі. Щоразу після виконання завдання програма показуватиме, на скільки відсотків користувач наблизився до своєї мети. Також в додатку доступні нагадування, графіки та мотивуючі цитати до кожної з категорій.

Habit-Bull буде корисним і для тих, хто хоче позбутися шкідливих звичок. Тут можна фіксувати кожен раз, коли вкотре починаєш скаржитися, гризти нігті чи забагато пити. Потім додаток показує аналітику за цими діями, що має мотивувати більше слідкувати за собою.

Coach.me

Цей додаток допоможе сформувати корисні щоденні звички, позбавитися від шкідливих та досягнути особистих цілей. Користувачі отримують доступ до цілої бібліотеки цілей з персонального зростання, підтримання фізичної форми, продуктивності, розвитку навичок, встановлення челенджів, здорового харчування тощо. Кожне завдання можна персоналізувати, визначивши, як часто його потрібно виконувати.

Проте цей додаток працює не лише як трекер для завдань та звичок. У вільному доступі тут є поради, які допоможуть досягнути поставленої цілі. Наприклад, тим, хто хоче навчитися вставати раніше, додаток радить створити для себе ранкову звичку. Тобто набридливий сигнал будильника буде свідчити не про те, що потрібно вставати, а про те, що саме час пити каву. Також користувачі Coach.me можуть ставити запитання в обговоренні тієї чи іншої цілі та отримувати відповіді й поради від інших учасників.

Окрім цього, в додатку можна найняти для себе персонального коучера з таких сфер як продуктивність, здоровий спосіб життя, фінанси, боротьба із залежностями. Але для цього доведеться платити від 15$ на тиждень.

Фото: Productive, Habit-Bull, Coach.me

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: