До копійки: додатки для контролю витрат та економії
До копійки: додатки для контролю витрат та економії
Планувати особистий бюджет і слідкувати за рахунками
[ads-pc-2]
Inspired розповідає про корисні додатки для iOS та Android, які здатні покращити якість життя. Цього разу підбираємо додатки, які допоможуть контролювати особисті фінанси, планувати бюджет та економити.
Money Flow – iOS
Простий додаток зі зрозумілим інтерфейсом дозволяє відслідковувати свої доходи і витрати за різними рахунками. Для того, щоб почати ним користуватися, достатньо зареєструватися та завести рахунки, вказавши суми, які маєш зараз. Навіть у безкоштовній версії додаток надає користувачу повну свободу дій: в ньому можна індивідуально налаштувати рахунки, категорії витрат і доходів, обирати для них кольори та іконки. Категорій та рахунків можна створювати необмежену кількість, а витрачені кошти фіксувати як в гривнях, так в доларах і євро. Money Flow також показує аналітику витрат у вигляді кольорової інфографіки і дозволяє слідкувати за витратами за 1 день, тиждень, місяць, рік або ж за весь час користування додатком.
Money Lover – iOS & Android
У цьому додатку є вже значно більший перелік корисних функцій. Окрім всіх можливостей, які пропонує попередній додаток, у ньому можна також фіксувати борги та позики, ставити нагадування на оплату рахунків і планувати наперед власний бюджет. Наприклад, встановивши ліміт витрат на категорію «Ресторани» на день, тиждень або місяць, користувач отримуватиме сповіщення, якщо перевищить його.
Money Lover дозволяє планувати заощадження та створювати події, як наприклад, фестивалі чи вихідні, аби окремо слідкувати за витратами саме під час них. Також тут є режим подорожей. Окрім цього, деякі операції за бажанням можна не включати до загальної аналітики. Нещодавно в додатку з’явилася функція сканування чеків і квитанцій, що дає можливість автоматично вносити витрати в потрібні категорії. А платна версія дозволяє користувачам синхронізувати додаток із банківськими рахунками.
Coin Keeper – iOS & Andriod
Додаток вирізняється з-поміж інших, перш за все, способом внесення витрат – монетку з одного із рахунків вгорі потрібно перенести в потрібну категорію внизу. Категорії так само, як і в інших застосунках, можна створювати та називати на власний розсуд. Coin Keeper буде особливо корисним для тих, хто планує вести спільний бюджет, наприклад, сімейний. Окрім доходів і витрат, тут можна створювати категорії заощаджень та ставити собі фінансові цілі та переглядати доходів і витрат за різні періоди.
З Coin Keeper також можна вести фінансове планування. А ще додатком зручно користуватися в подорожах, адже витрати можна фіксувати в будь-якій валюті світу.
Фото: Unsplash, Money Flow, Money Lover, Coin Keeper
0 Коментарів