Меню & пошук

8 добрих справ, якими можна допомогти онкохворим дітям

8 добрих справ, якими можна допомогти онкохворим дітям

Стати волонтером, наповнити коробочку хоробрості, встановити щомісячний платіж на допомогу


[ads-pc-2]

У Всесвітній день онкохворої дитини фонд «Таблеточки» запустив проект #Солодкі мрії для регулярної допомоги дітям, а також розповідає, як кожен з нас може допомогти втілити дитячі мрії.

Психологічна допомога

Вона так само важлива, як ліки. Якщо мамі страшно, дитина страждає і не має сил на боротьбу. В Київському обласному онкодиспансері Фонд запустив психологічну службу для батьків і дітей і наразі триває набір волонтерів-психологів.


Лікарняна клоунада

Усмішка лікує. А клоунам в лікарні вдається неможливе: вмовити дитину прийняти ліки, піти на процедуру, відволіктись від хвороби. Лікарняним клоуном може стати кожен. Навчитися цього можна у Школі лікарняних клоунів, яка триває три дні. Зареєструватися можна до 22 лютого.


Лікарняне волонтерство

Дітям хочеться бешкетувати, малювати, гратись навіть в лікарні. І волонтери допомагають їм повернутися в дитинство. Волонтери проводять заняття з арт-терапії, майстер-класи, дні іменинника, дні краси для мам і пацієнтів відділень та інші активності. Спробувати себе у цій ролі може кожен.


Виступи аніматорів

В підопічних київських відділень свята відбуваються регулярно всупереч усім хворобам, а дітей приходять розважати крокодили, пірати та інші круті герої. Якщо ви готові присвятити кілька годин хворим дітям, вдягайте костюм і даруйте малечі сміх. Пишіть координатору Юлі Ярошевич: +380 (50) 210 01 41.


Коробочки хоробрості

Болісні процедури рятують дитину від раку. Але коли тобі три або п’ять, складно зрозуміти, чому знову доводиться терпіти біль. У відділеннях встановлено коробочки хоробрості з маленькими іграшками, якими діти нагороджують себе за мужність після процедур. Коробочки порожніють швидко, і кожен може долучитись до наповнення.


Канцелярія, набори для творчості, книги

У відділеннях діти малюють, ліплять з пластиліну, дівчата обожнюють набори для вишивання бісером. Дітлахи відволікаються від хвороби, і за місяць витрачається багато матеріалів. Якщо ви хочете поповнити запаси, пишіть координатору Юлі Ярошевич: +380 (50) 210 01 41.


Подарунки іменинникам

Щомісяця Фонд Таблеточки вітає підопічних з днем народження та просить благодійників здійснити дитячі мрії. За бажаннями дітей можна слідкувати у Facebook.


Встановити щомісячний платіж допомоги

Щомісяця Фонд Таблеточки допомагає 400 дітям. 17 онковідділень під опікою Фонду отримують необхідні для лікування препарати і витратні матеріали. Саме регулярна допомога дозволяє надавати таку безперебійну допомогу і планувати витрати. Сума щомісячної допомоги може бути будь-якою, адже маленької допомоги не буває.

«Навіть 30 грн внеску зменшують неприємні відчуття дитини під час лікування та наближають до одужання. Ліки для хіміотерапії дуже агресивні і вони діють не лише на злоякісні клітини, але і на весь організм. Від них часто нудить, тому спеціальними препаратами лікарі полегшують стан дітей. Фонд закуповує такі препарати щомісяця», – кажуть у Таблеточках.

Фото: фонд Таблеточки

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: