A password will be e-mailed to you.

Новий роман Сергія Жадана «Інтернат» вийде 21 серпня. Книга вже доступна для попереднього замовлення, пише Yakaboo.

Роман випустить видавництво “Meridian Czernowitz”. Сюжет розгортається у січні 2015 року на Донбасі. Вчитель Павло спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Герой змушений перетнути цю лінію і визначитись, на чиєму боці його дім.

Сам автор в інтерв’ю сайту Апостроф відзначив: «Про війну почав писати ще з весни 2014 року, коли ми поїхали з друзями у Донецьк, Луганськ, Алчевськ, Перевальськ. Так чи інакше, у мене ідея роману давно була. Я цей роман задумав ще влітку 2014 року. В мене була тоді ідея сюжету, щоправда я тоді вирішив почекати, тому що відчував, що я ще не зовсім розумію свого персонажа, не зовсім розумію психологію і механіку його поведінки. Я думаю, що правильно зробив. Я вичекав ще півтора роки, потім сталося Дебальцеве, і після цього я почав писати. Головний персонаж – не те, що змінився – він з’явився, я його побачив, відчув і зрозумів, чого він хоче, чого він не хоче. І так написався цей роман» .

Роман «Інтернат» став третьою книгою Сергія Жадана після «Життя Марії» та «Тамплієрів», яка стосується теми військових дій в зоні АТО.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її і натисніть Shift + Enter або клікніть тут, щоб повідомити нас.