Меню & пошук

Нова книга Сергія Жадана вийде 21 серпня

Нова книга Сергія Жадана вийде 21 серпня

[ads-pc-2]

Новий роман Сергія Жадана «Інтернат» вийде 21 серпня. Книга вже доступна для попереднього замовлення, пише Yakaboo.

Роман випустить видавництво “Meridian Czernowitz”. Сюжет розгортається у січні 2015 року на Донбасі. Вчитель Павло спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Герой змушений перетнути цю лінію і визначитись, на чиєму боці його дім.

Сам автор в інтерв’ю сайту Апостроф відзначив: «Про війну почав писати ще з весни 2014 року, коли ми поїхали з друзями у Донецьк, Луганськ, Алчевськ, Перевальськ. Так чи інакше, у мене ідея роману давно була. Я цей роман задумав ще влітку 2014 року. В мене була тоді ідея сюжету, щоправда я тоді вирішив почекати, тому що відчував, що я ще не зовсім розумію свого персонажа, не зовсім розумію психологію і механіку його поведінки. Я думаю, що правильно зробив. Я вичекав ще півтора роки, потім сталося Дебальцеве, і після цього я почав писати. Головний персонаж – не те, що змінився – він з’явився, я його побачив, відчув і зрозумів, чого він хоче, чого він не хоче. І так написався цей роман» .

Роман «Інтернат» став третьою книгою Сергія Жадана після «Життя Марії» та «Тамплієрів», яка стосується теми військових дій в зоні АТО.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: