Меню & пошук

Нова книга Сергія Жадана вийде 21 серпня

Нова книга Сергія Жадана вийде 21 серпня

Новий роман Сергія Жадана «Інтернат» вийде 21 серпня. Книга вже доступна для попереднього замовлення, пише Yakaboo.

Роман випустить видавництво “Meridian Czernowitz”. Сюжет розгортається у січні 2015 року на Донбасі. Вчитель Павло спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Герой змушений перетнути цю лінію і визначитись, на чиєму боці його дім.

Сам автор в інтерв’ю сайту Апостроф відзначив: «Про війну почав писати ще з весни 2014 року, коли ми поїхали з друзями у Донецьк, Луганськ, Алчевськ, Перевальськ. Так чи інакше, у мене ідея роману давно була. Я цей роман задумав ще влітку 2014 року. В мене була тоді ідея сюжету, щоправда я тоді вирішив почекати, тому що відчував, що я ще не зовсім розумію свого персонажа, не зовсім розумію психологію і механіку його поведінки. Я думаю, що правильно зробив. Я вичекав ще півтора роки, потім сталося Дебальцеве, і після цього я почав писати. Головний персонаж – не те, що змінився – він з’явився, я його побачив, відчув і зрозумів, чого він хоче, чого він не хоче. І так написався цей роман» .

Роман «Інтернат» став третьою книгою Сергія Жадана після «Життя Марії» та «Тамплієрів», яка стосується теми військових дій в зоні АТО.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: