Меню & пошук

Закривавлений меч Сноу та пустий Вінтерфелл – з’явився новий тизер «Гри престолів»

Закривавлений меч Сноу та пустий Вінтерфелл – з’явився новий тизер «Гри престолів»

У проморолику HBO показали наслідки битви з білими ходоками


[ads-pc-2]

Творці серіалу «Гра престолів» виклали в мережу новий тизер під назвою «Aftermath» (Наслідки). У підписі під відео йдеться про битву за життя, яка стартує 14 квітня.

У проморолику після битви з білими ходоками родовий замок Старків – Вінтерфелл – став спустошений і розбитий. Жоден з героїв у відео не з’явився. Натомість у кінці показали закривавлений меч Джона Сноу під шаром снігу.

Крім того, в мережу виклали постер серіалу. На ньому зображені всі герої під шаром льоду, розташовані у формі трону. На вершині – Джон Сноу, Дейенеріс Таргаріен і Король ночі. «Велика війна була тут» – вказано в підписі до постеру.

Напередодні про колаборацію із серіалом оголосила компанія «Oreo». Вона випустить обмежену партію печива із зображенням головних персонажів. Печиво продаватиметься в коробках чотирьох видів: у стилі родини Ланністерів, Таргарієнів, Старків та Королів Півночі. Девізом партії стали слова «Самотнє печиво Oreo помирає, але виживає коробка». В дизайні упаковки використаний той самий шрифт, що й для назви серіалу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: