Меню & пошук

Артбук: ілюстрації Миколи Толмачова

Артбук: ілюстрації Миколи Толмачова

«Мені до вподоби унівесальна мова мистецтва та повна свобода, яка панує в ньому в наш час»


[ads-pc-2]

«Артбук» – це рубрика про цікавих українських представників візуального мистецтва, тих, хто працює в області ілюстрації, фотографії, шрифта, колажів, дизайну тощо.


В рубриці «Артбук»  художник та ілюстратор Микола Толмачов. Народився 1993 року, в Броварах. 2016 Фіналіст конкурсу Canson® Art School Awards в категорії «Малюнок і живопис»; 2014-2017 Студент в l’Ecole nationale supérieure des Beaux-Arts de Paris (ENSBA), 2013 Переможець конкурсу Grant UART. У 19 років Микола виграв грант на навчання у Франції від Фонду культурної дипломатії UART.

Виставки: 2018 Cabinet Da-End 08, Galerie Da-End, Paris, FR Papier dessiné ll, Russiantearoom, Central Dupon, Paris, FR 2016 персональна експозиція (project room), Galerie Da-End, Paris, FR YIA Art Fair, Galerie Da-End, Le Louise 186, Bruxelles, BE Cabinet Da-End 06, Galerie Da-End, Paris, FR Art Paris Art Fair, Galerie Da-End, Grand Palais, Paris, FR Exposition des lauréats des Canson Art School Awards, 59Rivoli, Paris 2015 Métamorphose, Le Bougeoir, Paris, FR 2014 Art Paris Art Fair, Galerie Blue Square (Washington, USA).

З серпня 2018 у продажі з’явиться видання класики української літератури  «Катерина» Тараса Шевченка з ілюстраціями Миколи Толмачова.

«Мені до вподоби універсальна мова мистецтва та повна свобода, яка панує в ньому в наш час. Тому, попри те, що мені дуже притаманна ностальгія за минулим (історія  це моє хоббі), все ж таки, я радий, що маю змогу бути художником саме зараз. Мені здається, що творчим людям сучасності певною мірою дуже пощастило, бо більше немає обмежень в рамках конкретного стилю чи напрямку. Можна просто робити те, від чого отримуєш найбільше задоволення, і це неймовірно круто», – каже Микола.

Ілюстрації до поеми Тараса Шевченка «Катерина» (Видавництво «Основи«, 2018)

 

Ілюстрації Миколи Толмачова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: