Меню & пошук

YouTube повідомлятиме авторів про крадіжку їхнього відео

YouTube повідомлятиме авторів про крадіжку їхнього відео

Функція буде доступна лише для авторів з-понад 100 000 підписників.


[ads-pc-2]

Відеохостинг YouTube запускає функцію для авторів, яка дозволить перевірити чи не крадуть їхні відео. Кожного разу, коли відео загружається на YouTube, сервіс перевірятиме його на схожість з іншими відео, про це йдеться в заяві на сайті відеохостингу.

Функція називатиметься «Copyright Match tool», працюватиме вона з наступного тижня (16 липня) і буде доступна лише для авторів, які мають понад 100 000 підписників на каналі.

Коли система знайде схоже відео, вона повідомить про це автора оригінального контенту. Той уже буде приймати рішення: чи ніяк не реагувати, чи написати людині, що виклала запис, чи попросити YouTube видалити відео.

Для визнання «оригінальності» відео потрібно першим завантажити його в систему. Тобто якщо хтось візьме чуже відео з Facebook, Twitter чи інших соцмереж і завантажить його першим в YouTube, система вважатиме його автором відео.

Відеохостинг уже має схожу функцію, «Content ID», але вона є лімітованою і доступною меншій кількості людей, а також дозволяє монетизувати неавторизовані використання чужої роботи.

Фото: Unsplash, YouTube

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: