Меню & пошук

Японський стартап створив розумну маску, яку потрібно носити поверх звичайної

Японський стартап створив розумну маску, яку потрібно носити поверх звичайної

Вона коштуватиме 40-50 доларів.


[ads-pc-2]

Японський стартап Donut Robotics створив розумну маску, яку потрібно носити поверх звичайної, повідомляє CNN. 

Разом зі спеціально розробленим додатком маска C-Face Smart може транскрибувати, посилювати голос користувача і перекладати з японської на китайську, корейську, в’єтнамську, індонезійську, англійську, іспанську та французьку мови.

Спереду на масці є вирізи для проникнення повітря. Прилад, який зроблений з білого пластику і силікону, має вбудований мікрофон — його можна під’єднати до смартфона через Bluetooth на відстані до 10 метрів. 

З початком пандемії коронавірусу попит на маски для обличчя виріс, а їхнє носіння в громадських місцях стало обов’язковим в багатьох країнах. 

Компанія Donut Robotics запустила збір коштів на японській краудфандинговій платформі Fundinno в червні для створення перших зразків розумної маски. Вони зібрали 265 000 доларів за 37 хвилин і понад 540 тисяч доларів під час другого раунду зборів. 

Компанія не планує виходити на міжнародний ринок до квітня 2021 року. Однак, Donut Robotics потенційно зацікавлені у ринках Великобританії і США, де вони планують почати збір коштів на краудфандинговій платформі Kickstarter.

Маски і підписка на додаток коштуватимуть 40-50 доларів 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: