Меню & пошук

В Японії планують запустити аеротаксі з 2023 року

В Японії планують запустити аеротаксі з 2023 року

А до 2050 року жителі Японії зможуть дістатися у потрібне місце впродовж 10 хвилин у межах 23 районів Токіо.


[ads-pc-2]

Уряд Японії фінансово допомагає проєкту розробки аеромобілів від стартапу SkyDrive, пише Designboom. Так влада вирішить проблему мобільності, використовуючи повітряний простір для перевезення людей у ​​великих містах, важкопрохідних гірських районах і на віддалені острови. Комерційний запуск планують з 2023 року. 

«Ми розглядаємо можливість запуску служби аеротаксі у великих містах, зокрема в містах Осака або Токіо, з початковими польотами над морем, оскільки було б занадто ризиковано раптово починати польоти над безліччю людей», — прокоментував генеральний директор SkyDrive Томохіро Фукузава. Він вважає, що до 2050 року жителі Японії зможуть дістатися у потрібне місце впродовж 10 хвилин у межах 23 районів Токіо. Аеромобіль вже пройшов випробування в приміщенні на початку цього року.

Як повідомляє видання The Japan Times, концептуальна модель стартапу під назвою SD-XX, найменший у світі eVTOL вертикального злету та посадки, висотою 1,5 метра і розміром 4 метри на 3,5 метра в діаметрі. Він зможе літати зі швидкістю 100 кілометрів на годину з обмеженою дальністю польоту в кілька десятків кілометрів. Кабіна розрахована на двох людей: пасажира і пілота.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: