Меню & пошук

Facebook та Instagram дозволив встановлювати часовий ліміт на соцмережі

Facebook та Instagram дозволив встановлювати часовий ліміт на соцмережі

Соцмережі намагаються виховати самоконтроль в юзерів.


[ads-pc-2]

Соціальні мережі Facebook та Instagram запустили інструменти, що дозволяють користувачам лімітувати час, проведений в додатку. Про це повідомляється на офіційному сайті Facebook.

Щоб знайти інструменти, потрібно зайти в налаштування в додатку зі смартфону чи планшету. У Instagram потрібно знайти «Your Activity», а в Facebook «Your Time on Facebook».

Зверху показується середній час, проведений в додатку з цього пристрою. Окремо виводить час, проведений кожного дня. Під дешбордом можна визначити кількість часу, яку плануєш проводити в соцмережах, і відповідно встановити щоденне нагадування, коли ліміт вичерпано.

Нагадування можна змінити або відключити у будь-який момент.

Девід Гінсберг з Facebook та Амі Ранадів з Instagram написали у заяві:

«Ми хочемо, аби час, проведений людьми в Facebook та Instagram був свідомим, позитивним та надихаючим. Сподіваємося, що цей інструмент дозволить людям більше контролювати час, який вони проводять на наших платформах».

Раніше цього року про запуск подібних інструментів повідомляли Google and Apple, але лише в майбутніх версіях операційних систем. Google and Apple також матимуть функцію, яка дозволятиме батькам контролювати час, який проводять їх діти у смартфонах. Facebook такої функції не надає.

У липні Instagram запустила функцію «You’re All Caught Up» («На цьому поки все»), яка повідомляє користувачів, що вони переглянули усі пости за останні 48 годин.

Фото: newsroom.fb.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: