Меню & пошук

Netflix планує дозволити глядачам обирати сюжет серіалів

Netflix планує дозволити глядачам обирати сюжет серіалів

Опція, на яку ми всі довго чекали.


Стрімінговий сервіс Netflix розробляє спеціальну функцію, яка дозволить глядачам обирати подальший розвиток сюжету в серіалах. Про плани компанії повідомляє Bloomberg, з посиланням на обізнані анонімні джерела.

Очікується, що вперше подібна функція вибору сюжету буде випробувана в одному з епізодів наступного сезону «Чорного дзеркала». Прем’єра шостого сезону серіалу запланована на грудень 2018 року.

Netflix уже дозволяв глядачам обирати сюжет — у анімаційному мультфільмі «Puss in Book». Його сюжет полягає в тому, що Кіт у чоботях з мультфільму Шрек опиняється в книжці. Аби з неї вибратися, йому потрібно пройти ряд випробувань. Глядачі можуть обирати, в яку казку відправиться Кіт і що він робитиме. Після того, як глядач передивився один сценарій, він може повернутися назад — і обрати інший.

Але ніколи раніше Netflix не створював подібний інтерактивний контент для дорослих. Утім, джерела Bloomberg повідомляють, що компанія планує створити ще один інтерактивний проект, а поки що ведуться перемовини щодо авторських прав.

Цей новий тип створення кіно може ускладнити виробництво та створення контенту, оскільки потребуватиме більше витраченого часу і грошей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: