Меню & пошук

Netflix планує дозволити глядачам обирати сюжет серіалів

Netflix планує дозволити глядачам обирати сюжет серіалів

Опція, на яку ми всі довго чекали.


[ads-pc-2]

Стрімінговий сервіс Netflix розробляє спеціальну функцію, яка дозволить глядачам обирати подальший розвиток сюжету в серіалах. Про плани компанії повідомляє Bloomberg, з посиланням на обізнані анонімні джерела.

Очікується, що вперше подібна функція вибору сюжету буде випробувана в одному з епізодів наступного сезону «Чорного дзеркала». Прем’єра шостого сезону серіалу запланована на грудень 2018 року.

Netflix уже дозволяв глядачам обирати сюжет — у анімаційному мультфільмі «Puss in Book». Його сюжет полягає в тому, що Кіт у чоботях з мультфільму Шрек опиняється в книжці. Аби з неї вибратися, йому потрібно пройти ряд випробувань. Глядачі можуть обирати, в яку казку відправиться Кіт і що він робитиме. Після того, як глядач передивився один сценарій, він може повернутися назад — і обрати інший.

Але ніколи раніше Netflix не створював подібний інтерактивний контент для дорослих. Утім, джерела Bloomberg повідомляють, що компанія планує створити ще один інтерактивний проект, а поки що ведуться перемовини щодо авторських прав.

Цей новий тип створення кіно може ускладнити виробництво та створення контенту, оскільки потребуватиме більше витраченого часу і грошей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: