Меню & пошук

Фотопрофіль: Олег Слободенюк

Фотопрофіль: Олег Слободенюк

[ads-pc-2]

Фотопрофіль: Олег Слободенюк

Сьогодні у нашій рубриці Фотопрофіль знайомимось з людиною, яка щиро закохана у фотомистецтво – Олегом Слободенюком з міста Рівне.

– Коли ти почав займатися фотографією?

– Усе своє життя маю таємничий потяг до фотокамер. Пам’ятаю, ще у 5 років помітив у бабусиній шафі старенький плівковий ФЕД і одразу ж закортіло його собі. Проте мені сказали, що я ще замалий… Довелось чекати. Початком вважаю той момент, коли влітку 2010 року був з батьками на морі і від того, що мені було нудно, брав у руки сімейну «мильничку» та фотографував усе поспіль на узбережжі. Мені це почало подобатись, і коли повернулись додому, я продовжив експериментувати.

– Чи пам’ятаєш ти свою першу фотокамеру?

– Першою фотокамерою після сімейної «мильнички» був Canon 500d, на який я збирав кошти більше року. Тільки нещодавно я замінив Canon на іншу камеру, про яку довго мріяв.

– Якою є роль натхнення у твоїй діяльності? Що найбільше мотивує до таких вражаючих робіт?

– Впевнений, що натхнення – це один і з найважливіших факторів у всьому, що робить людина, а особливо – у створенні чого-небудь. Я отримую натхнення від «живих» людей, хороших фільмів, музики, мистецтва, книг та від тих місць, де буваю… Саме через це я приділяю вищезазначеним моментам велику частину свого життя.

– Чи можеш пригадати свою найекстремальнішу зйомку?

– Важко сказати. Мабуть, це момент під час походу в Крим, коли ми фотографували посеред ночі зорі над Великим Каньйоном. Ступиш крок не туди – можеш впасти з обриву на тисячу метрів вниз.

– На яких фотографів ти хотів би рівнятись?

– Скоріше є фотографи, чиї роботи просто подобаються. Я не маю наміру на них рівнятись, однак, можу брати для себе деякі речі з їхнього досвіду.

– Популярне та водночас болюче для багатьох питання. Наскільки важливою для тебе є комерційна складова?

– Грошовий аспект є досить важливим для мене, бо я не працюю і не навчаюсь. Тому фотографією доводиться заробляти на життя. Проте працювати лише задля заробітку – не для мене. Майже половина зйомок є безкоштовними, і не буду приховувати, що саме під час цих фотосесій мені вдавались найкращі роботи.

– Що вважаєш найскладнішим у фотографії?

– Мабуть, найскладнішим є створити щось нове. Сьогодні майже всі ідеї вже кимось колись були втілені в життя.

– Питання не зовсім по темі: якою є твоя мрія? :)

– Ох… Мріяти – моє улюблене заняття. Певно, найвеличніша моя мрія – багато подорожувати світом і у результаті оселитись десь у Скандинавії в затишному будиночку поруч із морем.

– Кілька порад для початківців у мистецтві фотографії наостанок.

– В Інтернеті сьогодні є купа різної інформації: стріми, відеоуроки, різні статті. Таким чином навчитись чомусь досить легко. Головним критерієм успіху, на мою думку, є особистісний розвиток: мистецтво, подорожі, книги. Ці речі неймовірно надихають і потім впливають на фотографію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: