Меню & пошук

На причалі: MSC Lirica

На причалі: MSC Lirica

[ads-pc-2]

head

Кожне місто України прекрасне. Ми дуже часто публікуємо на Inspired матеріали про найрізноманітніші куточки заходу та центру України. В той же час не менш цікаві міста, з різних причин, залишаються осторонь. Так як я мешкаю в Одесі та до кінця життя закоханий в неї, мені здалося, що сучасні українці не так багато знають про моє рідне місто. Одеса не менш цікава і тут є на що подивитися.

Розмовляючи восени з головним редактором Сергієм Пішковцієм, в мене з’явилася ідея поєднати приємне з корисним: майже кожен раз, коли до міста припливає судно, я йду на морський вокзал його зустрічати. Звісно супроводжуючи це все Twitter- та  Instagram-трансляцією. Цього мені було замало, а бажання розповідати про таку красу щоденно зростало. Саме тому я вирішив зробити з цього серію матеріалів.

Сформувавши ідею знайти однодумця не було проблемою. Із задоволенням представляю вам людину, очима котрої ви побачите найцікавіші лайнери, що завітають до Одеси у 2013-у році. Inspired оголошує співпрацю з Блогом Острозуба – найякіснішим та одним з найцікавіших блоґів про Одесу, її архітектуру та події міста.

Почати свій цикл матеріалів ми вирішили разом із відкриттям туристичного сезону в Одесі. Зазвичай це візит першого судна до міста. Цього року це лайнер MSC Lirica.

IMG_7436

MSC Lirica

  • Порт приписки – Панама
  • Кількість палуб – 13 (з них 9 для пасажирів)
  • Довжина – 251 м
  • Максимальна швидкість – 21 вузол (приблизно 39 км/год)
  • Вартість лайнера – $250 млн.

IMG_7469

Сьогодні, 31-го березня, без запізнень о 9:00 лайнер, остаточно пришвартувавшись, прибув до Одеси. Швартовка не зайняла багато часу. Це й не дивно, бо у листопаді 2012-го року капітану вдалося в умовах густого туману без проблем завести судно у порт.

IMG_7472

Зазвичай на лайнері працює не менше 700 осіб обслуговуючого персоналу. Більшість з них – філіппінці. Одночасно MCS Lirica може вмістити від 1 700 до 2 000 туристів. На відміну від минулих років, коли з трапу сходили виключно пенсіонери, сьогодні з ранку ми побачили багато молодих гостей. Переважно громадяни Іспанії та Німеччини.

До Одеси судно прийшло з Ялти. Компанія-власник планувала на 2013-й рік пустити MCS Lirica по кільцевій лінії Одеса – Генуя – Одеса. Проте, невідомі нам причини завадили цьому. У нинішньому році лайнер подорожує Середземним та Чорним морями, починаючи з Генуї на півночі Італії.

IMG_7525

Вже завтра туристи завітають до Стамбулу, а лайнер покине Одесу о 17:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: