Меню & пошук

Мешканці будинку для людей літнього віку відтворили знамениті обкладинки музичних альбомів

Мешканці будинку для людей літнього віку відтворили знамениті обкладинки музичних альбомів

Ідею кампанії запропонував один з координаторів будинку.


[ads-pc-2]

Будинок для людей літнього віку в Англії Sydmar Lodge Care Home провів комунікаційну кампанію, у якій його мешканці  відтворили знамениті обкладинки музичних альбомів, повідомляє CNN. 

Ідею активності запропонував один з координаторів будинку Роберт Спекер, який хотів підняти моральний дух людей літнього віку.

Спекер вирішив зробити фотосесію з мешканцями будинку, де вони відтворили обкладинки альбомів популярних артистів, зокрема Тейлор Свіфт, Брюса Спрінгстіна, Адель, Мадонни, Девіда Бові і Майкла Джексона. 

Спекер розповів CNN, що так він хотів показати, що будинки для людей літнього віку можуть бути місцями радості, а не смутку, навіть під час пандемії. Він хотів створити щось, що могло б викликати посмішку на обличчі.

Спекер запропонував фотосесію тим, хто був зовні схожим на музикантів та враховуючи особисті побажання. 

Наприклад, 93-річна Шейла попросила зробити обкладинку альбому британського співака Rag’n’Bone Man «Human», адже вона особисто зустрічалась з виконавцем. 

Фотопроєктом Спекер поділився на Facebook.  

Також Спекер запустив фандрейзингову кампанію на GoFundMe, щоб зібрати кошти для благодійних організацій, які допомагають людям з деменцією, хворобою Альцгеймера і людям літнього віку у Великобританії. За два дні кампанії вдалося зібрати майже половину заявленої суми: 2,367 фунта стерлінгів з 5 тисяч. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: