Меню & пошук

Фотопрофіль: Діна Оганова

Фотопрофіль: Діна Оганова

[ads-pc-2]

Фотопрофіль: Діна Оганова

Під час нашої мандрівки до Грузії ми познайомились з чудовим грузинським фотографом – Діною Огановою, яка працює в жанрі репортажної зйомки. Виявилось, що восени вона відкриє власну виставку у Києві. Зважаючи на тісні та дружні зв’язки між нашими країнами, Inspired вирішив вперше показати вам у рубриці Фотопрофіль знімки від фотографа з-за кордону.

Чому ти вирішила займатись фотографією і коли це трапилось?

– Все почалося зі школи: можна сказати, що я завжди хотіла стати режисером, але випадкова зустріч з відомим грузинським фотографом Юрієм Мечитовим все змінила. Вирішила займатись фотографією, і згодом зрозуміла, що я знайшла себе. Займаюсь фотографією з 16, а зараз мені 24.

Який жанр ти обрала для себе і чим він тебе приваблює найбільше?

– Останнім часом я часто експериментую, знімаю різні жанри, на які до цього навіть не звертала уваги. Наприклад, ті ж натюрморти або пейзажі. Але для мене на першому місці завжди буде документалістика, це жанр, який я обрала для себе з першого ж дня. Це найближчий жанр для мене.

Де шукаєш натхнення для роботи?

– Робота… Так дивно, я ніколи не вживаю це слово, коли фотографую :)

Звісно, є комерційні фото, і це дійсно робота – але я ніколи не публікую їх. Натхненням може стати абсолютно все: книга, фільм, музика, люди. Я люблю спостерігати за людьми, люблю фотографувати на вулиці в стилі Street Photography. Тому натхнення – це все і всюди.

Що потрібно робити для того, щоб розвиватись в професійному плані на твою думку?

– Багато-багато працювати над собою.

Розкажи трохи про свої плани. Ми знаємо, що ти плануєш власну виставку цієї осені у Києві, це правда? Що там можна буде побачити?

– Плани – їх завжди дуже багато і ніколи не хочеться казати про них, аби не врочити :) Про Київ скажу так: дуже скоро можна буде побачити справжню Грузію в Києві.

Сайт Діни – dikarka.ge, профіль у Facebook – facebook.com/DIKARKA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: