Меню & пошук

Фотопрофіль: Антон Янковий

Фотопрофіль: Антон Янковий

[ads-pc-2]

Фотопрофіль: Антон Янковий

Сьогоднішній Фотопрофіль буде трохи незвичним – в першу чергу через те, що його нам надіслала авторка, яка побажала залишитись неназваною, а по-друге – що ми на хвилинку відійшли від традиційного формату “питання-відповідь”. Тому подаємо статтю мовою автора.


Антон ЯнковийКапелюх з пером, з-під якого виглядає руде золотаве волосся, чудернацька сережка у вусі, великий перстень з янтарем, життєрадісна й привітна посмішка на обличчі. Таким закарбувався у моїй пам’яті Антон Янковий.

Для мене, як для звичайної середньостатистичної жительки звичайного українського міста, Антон став величезним відкриттям в першу чергу як людина. Зараз рідко можна зустріти когось, хто вміє по-справжньому радіти життю, любити кожну мить, знаходити щастя у всьому, що нас оточує. Антон саме така людина. Його девіз – легендарна фраза з пісні Бітлів «All you need is love!». Чим довше я спілкувалася з цією людиною, тим більше мене сповнювала жага до життя, до нових відкриттів та звершень. Він надихнув мене творити й жити без обмежень.

Пізніше я зробила висновок, що на Антона дуже вплинула культура Сходу, буддизм, ставлення тамтешніх людей до життя. Скажімо, Антон розповідав, як у Індії люди, без долара в кишені й без жодного уявлення в тому, що буде завтра, живуть щасливим та безтурботним життям, які кмітливі й розумні дітки там живуть, як вони радіють навіть такому простому подарунку від іноземців, як звичайна ручка! На противагу цьому наші люди не піднімають голови, аби побачити, яке сьогодні яскраве сонце, а лиш зациклюються на буденних «проблемах», не розуміючи, що мають все, аби бути щасливими. Саме тому фотографу досить важко адаптуватися до такої реальності, коли він приїжджає в Україну.

Фотопрофіль: Антон Янковий

Сьогодні Антон Янковий – відомий на весь світ фотограф. Його роботи друкуються в одному з найбільших видань планети National Geographic, він очолює проект Photo Travel й організовує екзотичні фототури на Сході (Непал, Індія, Тибет тощо). Також Антон є засновником клубу «Фотосфера» у своєму рідному місті Житомирі. На жаль, його близькі й друзі не мають можливості довго насолоджуватися присутністю Антона на Батьківщині, так як більшу частину свого життя фотограф проводить за кордоном і навряд колись надовго повернеться в Україну. Але кожен може побачити те, що бачив Антон, завдяки його прекрасним фотографіям.

Сайт / FB / 500px

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 Comment

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: