Меню & пошук

Науковці випадково відкрили білок, що допомагає худнути

Науковці випадково відкрили білок, що допомагає худнути

Поки що його ефективність недоведена.


[ads-pc-2]

Науковці з Університету Джорджтауна у Вашингтоні під час дослідження випадково виявили натуральний протеїн, здатний ефективно боротися з ожирінням. Результати дослідження опубліковано в науковому журналі Nature.

Команда дослідників займалася дослідженням природи ракових захворювань, намагаючись з’ясувати, яку роль у формуванні пухлини грає натуральний білок BP3. У ході дослідження виявилося, що він є потужним регулятором метаболізму.

Ця речовина не є ліками, а виробляється в організмі людини природнім шляхом. ВРЗ належить до родини білків, що беруть участь в утворенні нових кровоносних судин та загоєнні ран.

Науковці проводили дослідження на мишах: ті миші, у яких було активовано виробництво цього білка, почали швидко втрачати вагу, попри те, що не змінювали режим харчування. Жодих побічних ефектів не було.

Однак науковці застерігають: поки що недоведено, що білок аналогічним чином впливає на людський організм. Але якщо клінічні випробовування підтвердять теорію вчених, нова терапія відкриє нові можливості в лікуванні ожиріння.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: