Меню & пошук

Українці запустили онлайн-платформу, що допоможе зменшити кількість відходів

Українці запустили онлайн-платформу, що допоможе зменшити кількість відходів

Тут можна купити уцінені товари


[ads-pc-2]

Українська команда Hurricane запустила онлайн-платформу Stock-Factory, на якій продається товар за зниженими цінами від офіційних виробників. Усі товари мають певні ушкодження, проте придатні для використання.

Цей майданчик дає можливість зменшити кількість відходів, адже виробники можуть продати або віддати на благодійність ті товари, які зазвичай доводиться викидати. Товари можуть мати пошкоджену упаковку, термін придатності, що добігає кінця, можуть належати до попередніх колекцій або ж бути залишковим після виробництва. А покупці можуть на цьому заощадити.

Проект допоможе зменшити обсяги списання та утилізації товарів, оптимізувати товарну логістику та скоротити кількість відходів.

«Ми віримо у те, що кожен продукт створюється з унікальною місією. Та деякі з них знищуються на півдорозі. Stock-Factory допомагає їм виконати свою місію», – кажуть засновники проекту.

Зараз на Stock-Factory можна купити за зниженими цінами телефони, дитяче харчування та предмети для дому.

За їхніми підрахунками, якщо половина списаних товарів перерозподілиться через Stock-Factory, торговельні мережі можуть значно скоротити витрати.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: