Меню & пошук

Митець зі США продає за $1,2 мільйона ноутбук, заражений вірусами

Митець зі США продає за $1,2 мільйона ноутбук, заражений вірусами

Небезпечні програми завдали $95 мільярдів збитків по всьому світу


[ads-pc-2]

Американський інтернет-митець Го О Донг продає на аукціоні ноутбук, заражений численними небезпечними вірусами. Робота під назвою «Наполегливість хаосу» обійдеться новому власнику в $1,2 мільйона. Ноутбук наразі перебуває у Нью-Йорку, а з його екрана постійно ведеться стрім, пише Mashable.

У своїй роботі митець зібрав цілий комплекс небезпечних вірусів – від ILOVEYOU (відомий як LoveLetter) 2000 року до нещодавніх BlackEnergy та WannaCry. Небезпечні програми всі разом завдали збитків користувачам та компаніям по всьому світу на понад $95 мільярдів.

Старий нетбук Samsung з операційною системою Windows XP демонструє, як один гаджет може призвести до світового хаосу. Зокрема вимкнути електроенергію в мегаполісах, заблокувати роботу комп’ютерів, стерти або, навпаки, викрасти цінну інформацію.

Водночас Го О Донг стверджує, що вжив необхідних технологічних заходів, аби вміст ноутбука не вийшов за його межі та не призвів до реальної технологічної катастрофи.

«Наполегливість хаосу» була створена у співпраці між художником та компанією Deep Instinct. Саме остання надала вірусне та технічне забезпечення для виконання роботи й переведення мистецького твору в безпечний режим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: