Меню & пошук

У Барселоні провели концерт для 2292 рослин у горщиках — відео

У Барселоні провели концерт для 2292 рослин у горщиках — відео

Після цього рослини подарували лікарям.


[ads-pc-2]

Великий оперний театр «Лісеу» в Барселоні провів перший концерт після закінчення карантину для 2292 рослин у горщиках. 

Ідея належить художньому керівнику театру Еудженіо Ампудія: «Я спостерігав, що відбувалося з природою все це час. Я чув, як співає ще багато птахів. І рослини в моєму саду і на вулиці ростуть швидше. І, без сумніву, я подумав, що, можливо, тепер я міг би набагато більш тісно спілкуватися з людьми і природою». Після концерту рослини подарували медичним працівникам. 

На концерті виконали твір італійського оперного композитора Джакомо Пуччіні «Хризантеми» (Crisantemi). Театр виклав запис концерту на YouTube.

Як повідомляє Reuters, «Лісеу» дотримувалися всіх звичайних ритуалів проведення концерту з оголошеннями через гучномовці про початок заходу. Перед виконанням композиції музиканти ввічливо вклонилися «глядачам».

У театрі висловили сподівання, що подія підтвердить цінність мистецтва, музики і природи і стане початком повернення країни до нормального життя після пандемії.

Іспанія була однією з країн, яка найбільше постраждала від пандемії COVID-19: на сьогодні в країні підтверджено 246 504 випадки інфікування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: