Меню & пошук

The Hardkiss випустили кліп на трек Гора

The Hardkiss випустили кліп на трек Гора

Трек увійде до нового альбому, реліз якого запланований на 2021 рік.


[ads-pc-2]

Гурт The Hardkiss випустив новий трек Гора та кліп до нього. Режисером став Мітті Місюра. 

Епіграфом до відео стали слова перського поета Джалаледдіна Румі, що жив у ХІІІ столітті: «Цей світ — Гори, а наші вчинки — крики: відлуння від нашого крику в горах завжди повертається до нас».

Про вихід кліпу гурт оголосив на сторінках у соцмережах.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Гора. «Народились сильними, а стали вразливими ми…» Завтра. #thehardkiss

Публикация от Юлия Санина (@the_hardkiss)

«Ось вам моя легенда. Коли світ поглинув хаос і ненависть, коли люди стали загрозою для світу та один для одного, — Небо відмовилось чути людей. І тоді вони звернулися до Гори… Аби вона, мудра та висока, передала послання. І Гора погодилася. А Небо почуло і востаннє дало людству живої роси, загасило пожежі, наповнило ріки та змило ненависть. Востаннє», — написав гурт в Instagram. 

Трек  увійде до нового альбому, реліз якого запланований на 2021 рік. Раніше гурт опублікував пісні Жива і Косатка, які також увійдуть до майбутньої платівки. 

У 2020 році The Hardkiss стали амбасадорами програму Світового фонду природи WWF Україна ВІЛЬНІ РІЧКИ УКРАЇНИ. LET IT FLOW! Вона передбачає вивчення й збереження природного стану цінних заплав річок, демонтаж застарілих гребель і дамб для відновлення русел і вільного перебігу шляхів міграції та місць нересту риб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: