Меню & пошук

The Hardkiss випустили кліп на трек Гора

The Hardkiss випустили кліп на трек Гора

Трек увійде до нового альбому, реліз якого запланований на 2021 рік.


Гурт The Hardkiss випустив новий трек Гора та кліп до нього. Режисером став Мітті Місюра. 

Епіграфом до відео стали слова перського поета Джалаледдіна Румі, що жив у ХІІІ столітті: «Цей світ — Гори, а наші вчинки — крики: відлуння від нашого крику в горах завжди повертається до нас».

Про вихід кліпу гурт оголосив на сторінках у соцмережах.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Гора. «Народились сильними, а стали вразливими ми…» Завтра. #thehardkiss

Публикация от Юлия Санина (@the_hardkiss)

«Ось вам моя легенда. Коли світ поглинув хаос і ненависть, коли люди стали загрозою для світу та один для одного, — Небо відмовилось чути людей. І тоді вони звернулися до Гори… Аби вона, мудра та висока, передала послання. І Гора погодилася. А Небо почуло і востаннє дало людству живої роси, загасило пожежі, наповнило ріки та змило ненависть. Востаннє», — написав гурт в Instagram. 

Трек  увійде до нового альбому, реліз якого запланований на 2021 рік. Раніше гурт опублікував пісні Жива і Косатка, які також увійдуть до майбутньої платівки. 

У 2020 році The Hardkiss стали амбасадорами програму Світового фонду природи WWF Україна ВІЛЬНІ РІЧКИ УКРАЇНИ. LET IT FLOW! Вона передбачає вивчення й збереження природного стану цінних заплав річок, демонтаж застарілих гребель і дамб для відновлення русел і вільного перебігу шляхів міграції та місць нересту риб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: