Меню & пошук

Музичні відеопрем’єри тижня: Muse, Metronomy, Azealia Banks i ДахаБраха

Музичні відеопрем’єри тижня: Muse, Metronomy, Azealia Banks i ДахаБраха

[ads-pc-2]

Тиждень, що минув, був багатим на музичні відеопрем’єри: одразу кілька популярних виконавців презентували свої кліпи на нові або ж уже відомі слухачам пісні. Двоє з сьогоднішніх виконавців – Muse i Azealia Banks були включені Inspired у список семи найочікуваніших альбомів цього року. Деякі з них, до речі, уже вийшли, і були удостоєні окремої рецензії.

Muse - Madness

Muse – Madness

За місяць Muse нарешті випустить свій новий альбом, а тим часом на затравку для фанатів в інтернет було пущено трек та відеокліп на пісню Madness. Частина фанів гурту була дещо здивована та розчарована – композиція має чимало нового звучання, і навіть дещо більше електроніки, ніж року. Тим не менш, Muse готові до експериментів, і закликають до цього ж своїх слухачів.

 

Metronomy - Hypnose

Metronomy – Hypnose

Британський гурт Metronomy спеціально для проекту Late Night Tales випустив трек Hypnose, який є реміксом однойменної пісні від Jean Michel Jarre. Відео гіпнотизує нас меблями, собачками, котиками та рибками, які бігають туди-сюди, або ж просто заглядають вам у очі.

 

Azealia Banks - 1991

Azealia Banks – 1991

Азалія Бенкс перенесла випуск свого повноцінного альбому Broke With Expensive Taste на лютий 2013, тим не менш не залишила слухачів розчарованими, кожні кілька місяців випускаючи в інтернет по одному EP та відео до нього. У жвавому треці 1991, назва якого пов’язана з роком народження Азалії (так, а ви думали їй скільки?) вона трошки стрибає, трошки співає та дивиться на вас через лупу.

 

ДахаБраха - Карпатський реп

ДахаБраха – Карпатський реп

Остання на сьогодні музична прем’єра – це відеокліп від ДахиБрахи на пісню Карпатський реп. Сама композиція була презентована вже досить давно, разом з альбомом Light. Автором кліпу став Олександр Даниленко, який самостійно запропонував його ідею музикантам ДахиБрахи – і ті з радістю погодились. Відео повністю намальоване вручну, на це у Олександра пішло кілька місяців. Окремий ролик making of можна глянути тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: