Меню & пошук

Тімоті Шалеме й Армі Гаммер повернуться до своїх ролей у сиквелі «Назви мене своїм ім’ям»

Тімоті Шалеме й Армі Гаммер повернуться до своїх ролей у сиквелі «Назви мене своїм ім’ям»

Коли почнуться зйомки поки невідомо.


[ads-pc-2]

Режисер фільму «Назви мене своїм ім’ям»  (Call Me by Your Name) Лука Гуаданьїно в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica підтвердив, що до своїх ролей у сиквелі фільму повернуться Тімоті Шалеме (Еліо Перлман), Армі Гаммер (Олівер), Майкл Сталберг (батько Еліо), Естер Гаррел (Марсія) та інші головні актори першої частини. 

«До всієї цієї ситуації з коронавірусом я літав в США зустрітися з автором, якого я обожнюю, і чиє ім’я я не хочу називати, щоб обговорити з ним другу частину. На жаль, все довелося скасувати. Звичайно, мені було дуже приємно працювати з Тімоті Шалаеме, Армі Гаммером, Майклом Сталбергом, Естер Гаррель й іншими акторами. Всі вони з’являться у новому фільмі», — сказав Гуаданьїно La Repubblica.

В основі фільму «Назви мене своїм ім’ям» — однойменний роман Андре Асімана. Сиквел стрічки буде заснований на романі Асімана «Знайди мене» (Find Me), який вийшов у жовтні 2019 року.  

Події книги «Знайди мене» відбуваються через кілька років після оригінальної історії. Батько Еліо вирушає з Флоренції до Риму, щоб відвідати Еліо, який став піаністом. Випадкова зустріч у поїзді  змінює його плани. Еліо переїжджає до Парижу та починає нові романтичні стосунки. А Олівер, який став професором в Америці, раптово дізнається, що його очікує поїздка до Європи. 

Коли почнуться зйомки фільму поки невідомо.

Фільм «Назви мене своїм ім’ям» був номінований на премію «Оскар 2018» у категоріях «Найкращий фільм», «Найкращий актор», «Найкращий адаптований сценарій» та «Найкраща пісня», отримавши перемогу в номінації «Найкращий адаптований сценарій». Також стрічка потрапила у рейтинг 20 найкращих фільмів десятиліття за версією видання IndieWire. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: