Меню & пошук

Назустріч уяві: рецензія на фільм «Неймовірне життя Уолтера Мітті»

Назустріч уяві: рецензія на фільм «Неймовірне життя Уолтера Мітті»

[ads-pc-2]

kinopoisk.ru

Чи замислювались ви коли-небудь над своїм життям у масштабах великого кіно? Лише уявіть собі високий режисерський стілець і команду, яка готова виконати будь-яку вашу забаганку. У розпорядженні купа спецефектів, бюджет фільму необмежений, на задньому фоні захоплюючий пейзаж, а в самому центрі подій ви – за сумісництвом ще й головний герой, рухаєтесь на зустріч неймовірним пригодам.

Погляньмо у вічі простій, але від того не менш гротескній реальності. Скільки ваших мрій сховано по шухлядах і коробках, як довго ви ще відкладатимете їх здійснення? І що по суті вам заважає, окрім обмежень, створених власноруч? 

kinopoisk.ru

Нещодавно у світ вийшов фільм від режисера Бена Стіллера «Неймовірне життя Уолтера Мітті» – екранізація геніального оповідання Джеймса Тербера. Простий офісний службовець, начальник фото-відділу, чемпіон зі скейтбордингу в минулому, потонув у одноманітних сірих буднях, єдиною окрасою яких є дівчина, що працює з ним в одному журналі, але він не в змозі навіть поставити лайк під її фото на сайті знайомств, а коли врешті зважується – оператор повідомляє йому, що у його профілі недостатньо цікавої інформації аби мати змогу знайомитися з іншими користувачами. На додачу до особистих проблем серед співробітників ширяться чутки про скорочення кадрів, пов’язане з переходом видання у веб-формат, а в ролі вершителя доль виступає новий нахабний керівник, відносини з яким у головного героя не складаються після першої ж зустрічі.

Одного робочого ранку у відділ фотознімків приходить пакунок, надісланий товаришем Уолтера. Іменний гаманець з девізом журналу та плівка «Kodak», 25 кадр якої за дорученням має стати обкладинкою останнього друкованого випуску журналу. От тільки саме цей кадр чомусь відсутній, і знайти знімок – єдиний шанс для героя лишитися на посаді. Розглядаючи  кадри з фотоплівки, Мітті нападає на слід кореспондента. За щасливим збігом обставин виявилося, що омріяна ним дівчина захоплюється детективами і під час дружньої розмови дає йому декілька порад щодо пошуків. Їхні відносини починають повільно розвиватися, та ідеалом красуні є сміливий мандрівник, а не простий фоторедактор. Збагнувши усю різницю, Уолтер кидає виклик долі і вирушає на пошуки фотографа, аби врешті-решт дізнатися долю головного кадру.

kinopoisk.ru

Кожна людина, яку ми зустрічаємо у своєму житті, чогось нас навчає. Так, ніби ми великий шматок каменю, який у майбутньому має стати скульптурою, а всі люди мають в руках по інструменту. Життєва подорож таїть у собі незвідане, хтось сміливо крокує і не боїться крутих віражів, а хтось після чергової зупинки вирішує залишитися там, де наразі перебуває. Виною тому можуть бути обставини і якорі, які ми кидаємо, аби міцно тримати позиції. Та варто лише зрозуміти – навіть у повній темряві достатньо бачити перед собою пару метрів, підсвічених ліхтарем, аби дійти до своєї цілі. Уява – наш помічник і заразом ворог, її треба тримати під контролем і застосовувати правильно, інакше можна просто заблукати у світі  власних ілюзій. Якщо ви справді чогось хочете, то уявіть з найдрібнішими деталями, що вже маєте омріяне. Відчуйте, пропустіть крізь себе і воно неодмінно з’явиться у вашому житті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: