Меню & пошук

На кого підписатися: студія Ghibli завела сторінку у Twitter

На кого підписатися: студія Ghibli завела сторінку у Twitter

На сторінці опублікували новорічну ілюстрацію від Хаяо Міядзакі.


[ads-pc-2]

Японська анімаційна студія Ghibli завела офіційний аккаунт у Twitter. На сторінку вже підписалося понад 350 тисяч людей, зокрема й мексиканський кінорежисер Гільєрмо дель Торо. На сторінці викладають фото студії, видів на гору Фудзі з даху будівлі, професійного обладнання, кадри фільмів та ескізи майбутніх проєктів. 

Наприклад, на сторінці виклали ілюстрацію від Хаяо Міядзакі. На зображенні — бик, який наступає на щура, що знаменує початок 2021 року. Пост супроводжує наступний допис: «Дякуємо за постійну підтримку студії Ghibli. Глобальна пандемія нового коронавірусу, яка триває з минулого року, ще не подає ознак припинення… медичні працівники, які займаються лікуванням інфікованих людей, віддані своїй медичній практиці незалежно від кінця року або початку року. Хотіли б висловити їм глибоку повагу і вдячність».

Цього року студія Ghibli випустить мультфільм «Aya And The Witch» (Айя і Відьма) режисера Горо Міядзакі. 3 лютого стрічка вийде у кінотеатрах США, а 5 лютого — на HBO Max.

Хаяо Міядзакі, відомий роботами «Мій сусід Тоторо», «Ходячий замок Хаула», «Віднесені привидами», продовжує роботу над екранізацією роману Гендзабуро Йосіно «Як поживаєте?». Картину випустять не раніше 2023 року. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: