Меню & пошук

5 найкращих фільмів Бернардо Бертолуччі

5 найкращих фільмів Бернардо Бертолуччі

Від «Конформіста» до «Мрійників»


[ads-pc-2]

Італійський кінорежисер Бернардо Бертолуччі помер у віці 77 років від раку , пише The Guardian.

Бернардо Бертолуччі здобув численні нагороди, серед яких і «Оскар» за стрічку «Останній імператор». Фільм переміг одразу в дев’яти номінаціях.

Inspired зібрав 5 найкращих фільмів режисера, які варто подивитися.


Конформіст (1970)

Марчелло, 33-річний італійський аристократ, отримує завдання від фашистів усунути професора-антифашиста Кварді в Парижі, якого він знає ще з університету. Разом з дружиною він вирушає у французьку столицю, де знайомиться з Кварді та його дружиною Анною. Згодом, Марчелло усвідомлює, що закоханий в Анну, а відтак, не зможе вбити її та чоловіка, але й не може не виконати завдання.


Останнe танго в Парижi (1972)

Молода парижанка знайомиться з американським бізнесменом середнього віку, який щойно втратив дружину. Він наполягає, щоб їхні стосунки базувались лише на сексі.


Останнiй iмператор (1987)

Фільм розповідає історію трагічного життя останнього імператора Китаю Пуї, а дія відбувається з 1908 по 1967. Сюжет зображує Пуї спершу могутнім правителем, але згодом –  в’язнем і вигнанцем.


Краса, що вислизає (1996)

Дев’ятнадцятирічна американка Люсі приїздить в Італію після самогубства матері, щоб розібратися у сімейних таємницях і знайти кохання.

 


Мрійники (2003)

У часи студентських протестів у Парижі 1968 року молодий американський студент приїздить на навчання у Париж та знайомиться з французькими братом і сестрою. Ці троє днями дивляться кіно, а згодом стають більше, ніж друзями.

Фото: IMDb

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: