Меню & пошук

«Марсіанський будинок», створений на замовлення NASA, здаватимуть в оренду

«Марсіанський будинок», створений на замовлення NASA, здаватимуть в оренду

Його надрукують на 3D-принтері з матеріалів, які можна компостувати


[ads-pc-2]

Компанія AI SpaceFactory влітку здаватиме футуристичний будинок під назвою TERA в околицях Нью-Йорка. Прототип будинку був створений на замовлення Американського космічного агентства NASA для проживання на Марсі. Однак творці вирішили застосувати досвід і до земних реалій, йдеться на сайті проекту.

TERA – футуристичний екологічний простір, що вказує на сталий спосіб будівництва на нашій планеті. Будинок друкується на 3D-принтері. Будівельні матеріали можна буде компостувати та повертати назад у ґрунт в кінці їхнього життєвого циклу. Ними можуть стати, наприклад, біополімер та базальтове волокно.

За словами генерального директора AI SpaceFactory Девіда Малотта, місія TERA – кинути виклик масовим витратам матеріалів будівельної індустрії. Компанія прагне створити ринок для нового типу будівель, які збираються із землі й повертаються в землю.

Презентувавши свій прототип будинку для Марсу на конкурсі від NASA, працівники компанії повантажили всі складові та повернулися з ними в Нью-Йорк. Їх переробили – і тепер вони стануть частиною проекту TERA.

«Нагороджуючи AI SpaceFactory першим місцем, NASA заохотила нас знайти застосування цієї технології на Землі. Незважаючи на те, що ми будемо використовувати її в космосі», – йдеться на сайті проєкту.

У AI SpaceFactory стверджують: компанія не може зупинити масове будівництво по всьому світу, але своїми розробками доводить, що можна будувати так, аби не шкодити планеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: