Меню & пошук

Ірландський бренд одягу виставив фото моделі без переднього зуба

Ірландський бренд одягу виставив фото моделі без переднього зуба

В Instagram похвалили ритейлера за творчий підхід


[ads-pc-2]

Бренд одягу Primark на своїй сторінці в Instagram виставив фото двох неідеальних моделей. В однієї з них немає переднього зуба, в другої – ідеальної модельної зовнішності. Користувачі позитивно оцінили рекламну кампанію, пише Independent.

Коментатори в Instagram називали фото пропагандою різноманітності та ділилися власними життєвими історіями. Наприклад, одна з користувачок заявила, що в неї теж був «беззубий» період після ДТП. Тоді в неї не було чотирьох зубів. Через це дівчина комплексувала та постійно прикривала рот рукою, коли говорила чи сміялася. Каже: якби в той момент побачила це фото, змінила б ставлення до ситуації.

Також користувачі відзначили на фото plus-size модель Люсі Кнелл. Заявили: це добре, що їхні діти ростимуть у світі без стереотипів щодо зовнішності.

У Primark, коментуючи фотосесію, наголосили: бренд завжди наполягає на різноманітності та інклюзивності. Наприклад, в одній із попередніх кампаній для демонстрації одягу запросили хлопчика з вітіліго.

Напередодні схожою рекламною кампанією в соцмережах прославився Gucci. Для промоції нової beauty-лінії своїх помад запросили панк-співачку, фронтвумен гурту Surfbort, Дені Міллер. Її неідеальні зуби та усмішка на фото продемонстрували відмову від глянцевих стереотипів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: