Меню & пошук

Юрій Токарський, студент – про Стругацьких, “Мафію” та книги

Юрій Токарський, студент – про Стругацьких, “Мафію” та книги

[ads-pc-2]

Юрій Токарський, студент – про Стругацьких, "Мафію" та книги

Понеділок – час для книжкових розмов на Inspired. Наш гість сьогодні – Юрій Токарський, і розмова із ним в нас вийшла в дусі мінімалізму :) Втім, що більше наших читачів розповідають про себе та про книги, які вони читають – то краще:

– Привіт, Юрію. Розкажи трохи про себе і про те, чим займаєшся (окрім того, що любиш читати книжки:) )

– На даний момент я “навчаюсь” в Університеті інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві (Польща) на факультеті інтернет-технологій. Написав в лапках, бо студентом мене сильно не назвеш ;) Паралельно працюю над створенням сайтів та завданнями, близькими до цього. Наразі розробляю кілька свої проектів. Додатково з друзями готуємось до створення своєї фірми. З хобі – інтелектуально-рольова гра «Мафія» (я є одним із засновників Жешувського Мафія-клубу Rzeszów Mafia Club), музика, автомобілі, подорожі та та психологія.

– Які 2-3 книжки прочитав останнім часом і що тобі в них сподобалось, а що ні?

– Річард Матесон “Куди приводять мрії”; брати Стругацькі, “За мільярд років до кінця світу”, Андрій Бєлянін, серія “Джек Сумасшедший Король”. Останнім часом я не читав такого, що мені б не сподобалось. Можливо, це через те, що я можу тиждень обирати наступну для прочитання книгу. Можу виділити “За мільярд років до кінця світу”, оскільки стиль написання такий, що розділи обриваються і тут вже фантазія працює на повну :)

Юрій Токарський, студент – про Стругацьких, "Мафію" та книги

– Читаєш паперові чи електронні книги? А те, що читаєш – завантажуєш з Мережі чи купуєш?

– В мене немає якогось такого обмеження. Щоправда, в електронному варіанті я ще не читав, бо поки не маю на чому :) Також не варто забувати про аудіокниги. Думаю, всі три типи мають право на існування. Наприклад, в мене є невеликий список, де зібрані усі книжки, які я хочу прочитати тільки у паперовому варіанті; а на телефоні зібрані аудіо-варіанти, які завжди можу послухати.

В основному завантажую з Мережі один твір автора. Якщо мені сподобалось, всі інші книги – купую. Кілька разів купував книги без ознайомлення і, на щастя, читав із великим задоволенням :)

– Яку книжку вважаєш “твором усіх часів” і готовий її порадити кожному? Чому саме цю?

– Дивно, але я мабуть не маю єдиного і остаточного фаворита. Але, думаю, найближче до цього звання у мене “Воєнний пілот” Екзюпері. Це перша книга, яку я прочитав після великої перерви. Тільки проблема: не можу описати, чому я готовий порадити її кожному. Емоції після прочитання описати не можливо :)

– Наостанок – твої побажання усім, хто читає Inspired

– Читайте, працюйте, вчіться, розвивайтесь. Не дозволяйте подіям та предметам керувати вами, адже ви маєте керувати ними ;)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: