Меню & пошук

У 2021 році вийде приквел роману Фіцджеральда «Великий Ґетсбі» про Ніка Карравея

У 2021 році вийде приквел роману Фіцджеральда «Великий Ґетсбі» про Ніка Карравея

Згідно з анотацією книги, Нік «вийде з тіні і потрапить у центр уваги».


[ads-pc-2]

Американський письменник Майкл Фарріс Сміт випустить книгу-приквел роману Френсіса Скотта Фіцджеральда «Великий Ґетсбі», повідомляє The Guardian. 

Книга розповість історію Ніка Карравея, від імені якого ведеться розповідь в романі, до зустрічі з мільйонером Джеєм Ґетсбі. Згідно з анотацією книги, Нік «вийде з тіні і потрапить у центр уваги».

Роман видадуть після закінчення авторських прав книги Фіцджеральда — це означає, що твір стає суспільним надбанням і може бути вперше вільно адаптованим. Фарріс опублікує приквел 5 січня 2021 року у США та 25 лютого — у Великобританії. На авторському сайті Сміт виклав обкладинку книги. 

Автор романів «Blackwood», «The Fighter and Desperation Road» Сміт розповів, що його завжди цікавив персонаж Ніка.

«Ті почуття, які він відчуває через своє 30-річчя, і десятиліття невизначеності перед цим завжди були співзвучними моїм власним емоціям у цьому віці», — сказав автор.

Головний редактор видавництва No Exit, яке надрукує роман у Великобританії, Джеффрі Малліган сказав, що історія Сміта була винятковою. «Траншеї і воронки від бомб дуже яскраві, тиша тунелів приголомшує. І кінець — розумний кінець, який завершив історію Ніка, відкриваючи світ Вест-Егга, — ідеальний», — сказав він.

«Великий Ґетсбі» — роман американського письменника Френсіса Скотта Фіцджеральда, опублікований 1925 року. З моменту релізу було продано понад 25 мільйонів примірників книги. В останній екранізації роману  База Лурманна 2012 року знялися Леонардо Ді Капріо (Джей Ґетсбі), Тобі Маґвайр (Нік Керравей) та Кері Малліган (Дейзі Б’юкенен).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: