Меню & пошук

Inspired Books: “Офіс в стилі фанк”

Inspired Books: “Офіс в стилі фанк”

[ads-pc-2]

Inspired Books: “Офіс в стилі фанк”

Якщо ви вже змирились із тим, що на робочому місці треба “висидіти” 8-10-11 годин протягом дня, а додому треба йти в числі останніх – вам час читати кейс-книгу від Калі Ресслер та Джоді Томпсон. Ці дві жінки точно знають, що корпоративна реальність може кардинально відрізнятись від звичних “сірих” буднів із жорстко розпланованим графіком та 10 годинами нескінченних нарад та перемовин. Власне, революцію почали не вони, а їхнє керівництво у компанії BestBuy, коли ще 2008 року запровадило нову систему роботи, де ключову роль відіграє Результат, а не Процес.

Погодьтесь: офісна робота в традиційному розумінні цього слова – це жахливий і нудний “відстій.” Правила та графіки, які не можна коригувати і порушувати, необхідність “висижувати” протягом 6-8 годин практично на одному місці, офісні плітки та безліч нікому не потрібних корпоративних нарад та інших заходів – все це висить над головою офісного працівника неначе меч. Чому ми й досі працюємо так, ніби інтернету, мобільного зв’язку, скайпу та “хмарних” технологій не існує, а надворі – перша половина ХХ століття (а не 2013 рік, який начебто вже й наполовину минув)?!

Сучасний офіс має (і може) функціонувати зовсім не так. Книга двох менеджерів із великої американської корпорації засвідчує, що за розумного підходу до організаційних процесів змінити усталені стереотипи про “роботу в офісі” можна. І при цьому жодних проблем із ефективністю та прибутковістю бізнесу у компанії не виникне.

Основні уроки “Офісу в стилі фанк”:

1. Зміна реальності навколо нас та бізнес-практики сама підштовхує нас до того, щоб вимірювати в першу чергу результати роботи, а не те, скільки годин ви “відсиділи” у офісі.

2. Система роботи на результат під назвою ROWE може стати основою для роботи менеджменту практично в будь-якій компанії.

3. Традиційні корпоративні наради – головний “токсин,” що руйнує нормальну результативну роботу в компанії та витрачає час усіх незрозуміло на що і навіщо.

Inspired Books: “Офіс в стилі фанк”

4. “Офісна каламуть” (плітки, розмови, обговорення дій та запізнень колег тощо) – це спосіб виправдати самого себе та замаскувати власну робочу неефективність.

5. ROWE дозволяє працювати навіть тим, хто за традиційної моделі функціонування компанії вимушений був би звільнитись з роботи чи постійно брати “відгули” та відпустки.

6. “Робота – це війна”: якщо ви з цим згодні, тоді ви просто відстали від реалій навколишнього життя. Ми не воюємо – ми шукаємо самореалізації та балансу між робочим та особистим.

7. Єдиний і найбльш цінний наш актив – це Час. Ніхто не має права засуджувати вас за те, як ви будуєте власний робочий день.

8. ROWE невигідна лише “залізним сідницям” (працівникам, що воліють якомога довше сидіти за офісним столом, усім виглядом показуючи, як тяжко вони працюють “на благо компанії”). Усі інші сприймуть роботу заради результатів, а не витраченого часу лише з радістю.

Кому читати: топ- та мідл-менеджерам, рекрутерам, працівникам відділів кадрів, а також тим, хто започатковує власну компанію і планує набирати в штат працівників.

Де придбати: Kniga.biz.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 Коментарів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: